Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tüm SCW üyelerine bahar hediyesi

Arkadaşlar aracın nano boya koruma işlemi bitti..Bu kadar fark olucağını düşünmemiştim ..Burda ilanda olan videodaki işlemin aynısını kaput üzerinde denedik üzerinde su vb. hergangi bişey tutmuyo.. Ayrıca yapılan işlemlerden sonra aracın üzerinde kılcal çizik namına bişey kalmadı..Kullandıkları bakım ürünleri meguiars ürünleriydi..İşçilikte çok iyiydi ve yapılan işlemin dışı için 6 saat sürdü..Maxicar'a ve Scw ye her şey için teşekkürler..:)

Öncesi;
8xl942.jpg

Sonrası;
2556gia.jpg

Öncesi;
2i290tx.jpg

Sonrası;
2007gnm.jpg

Bunlarda son hali;
24y7o5z.jpg

m4z7q.jpg

Oharooo falan :D masallah cicek gibi olmus emola ferrari kirmizisi gibi parliyor ;)

cok süper olmus...

ya ben maxicar ı bulamadım :(

tarif etsinze hacılar:D

Trafiğe çıkış tarihi düzletilmeli, ruhsatta yanlış yazıyor :D

Arkadaşlar aracın nano boya koruma işlemi bitti..Bu kadar fark olucağını düşünmemiştim ..Burda ilanda olan videodaki işlemin aynısını kaput üzerinde denedik üzerinde su vb. hergangi bişey tutmuyo.. Ayrıca yapılan işlemlerden sonra aracın üzerinde kılcal çizik namına bişey kalmadı..Kullandıkları bakım ürünleri meguiars ürünleriydi..İşçilikte çok iyiydi ve yapılan işlemin dışı için 6 saat sürdü..Maxicar'a ve Scw ye her şey için teşekkürler..:)

Öncesi;
8xl942.jpg

Sonrası;
2556gia.jpg

Öncesi;
2i290tx.jpg

Sonrası;
2007gnm.jpg

Bunlarda son hali;
24y7o5z.jpg

m4z7q.jpg

Bizi kırmayıp geldiğin için bizde teşşekkür ederiz.Beğendiysen ne mutlu bize allah kaza bela vermesin yenilenen aracını güle güle kullan

ya ben "basınçlı hava uygulaması" nın ne olduğunu anlamadım ? :)

Birde ne zamana kadar devam ediyor, aracımda birkaç boyanacak yer var, boyandıktan sonra gelmeyi düşünüyorum..

Yarın 12-13 gibi bende gelmek istiyorum. Randevu için buradan yardımcı olabiliyormusunuz yoksa yarın sabahtan arayalım mı?

istanbulda olsak yarın oradaydık ama kısmet artık :kizgin:

Barbaros bey çok güzel iş çıkartmışsınız canlı canlı gördüm cidden mükemmel olmuş resmen ''0'' araba :) ellerine,emeğine sağlık..

Geri
Üst Alt