Tuhaf bir durum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Tuhaf bir durum

Konu, 'Toledo' kısmında b.arat tarafından paylaşıldı.

1. b.arat

b.arat FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Akşam alışveriş için arabayla yola düştüm. Hava yağışlı (kar-yağmur)... Ara sokaklarda yol bulmaya çalışırken aracın içine tuhaf ve kötü bir koku doldu(art niyetli yorumlara girmeyelim, koku tamamen araçla ilgiliydi:) ). Sonrasında EPC ikaz lambasının yanıyor olduğunu gördüm. Aracı havalandırdım, tekrar çalıştırdığımda arıza lamb. sönmüştü. Koku dan da eser yoktu. Dönüşte anormallik görmedim. Bu durum neden kaynaklanabilir?

2. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    Egzosa dıştan naylon vb. malzeme yapışır koku yapabilir ama epc lambsını yaktırmaz, stop edip çalıştırınca koku da, lamba da yok olmuş ise, yakıt ile ilgili bir durum olabilir.

3. samiramist

samiramist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    araç benzin deposunu bozmuş =D

4. Umut Girit

Umut Girit
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    83
  5. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    113
  6. b.arat

b.arat FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler Umut... Daha yakın diye ilk defa total den benzin almıştım. hava çok kötü olduğundan duman konusunu bilmiyorum. Zaten aracı da zorlamamıştım, normal devrinde gidiyordum. Duman atmış olabileceğine ihtimal vermiyorum. Yağa yarın bi bakayım. belli ki kötü benzine denk gelmişiz. Biraz uzak düşüyor ama iyisi mi eski istasyona devam...

Sayfayı Paylaş