Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ttnet !

evindeki tel hattında sıkıntı olabilir ( farklı tel prizi dene)
telefon ile modem arasındaki splitter sıkıntılı olabilir ( splitter olmadan sadece modemi tel hattına bağlamayı dene )
modeminde sıkıntı olabilir ( netim gidip geliyor yazmıssın farklı modem dene )

müşteri hizmetlerini ara arıza kaydı açtır telekomdan gelip hattındaki sinyali kontrol etsinler
belkide tel hattına toprak falan olabilir.

kendını uylerımız bolumunde tanıtırmısın

telefon ile modem arasındaki splitter sıkıntılı olabilir ( splitter olmadan sadece modemi tel hattına bağlamayı dene )

müşteri hizmetlerini ara arıza kaydı açtır telekomdan gelip hattındaki sinyali kontrol etsinler

yardımın için teşekkürler ama kendini üyeler bölümünde tanıtırmısın :)

sorunumu hallettiler özellikle ne olduğunu not etmelerini söylemiştim gene boş boş şeyler söylediler.ancak şuan kopucak hiç bir sorun yokmuşmuş bi daha olursa arıyıcam bu sefer sinirli konuşabilirim :D

sabri seni üyelerimiz kısmında tanımak isteriz

hiç eve servise geldimi, superonline ne kadar servis ücreti alıyorlar acaba

yüzsüz gibi söylediler bana özellikle donanımsal hiç bir sorunum olmadığını onlarınla bana gelene kadar olan kısımda sorun varmış şuan halletmişlermiş. şükür şuana kadar daha kopmadı

yemın edıom var ya dellencem artık, paso kesiliyor bugun hele çok fena nedense

Selam alper

2 yıl süperonline cagrı merkezinde teknik birimde calıstım...

-teknik sorun için ücret almazlar
-tek ücreti sen mevcut fiber hattını baska biyere nakil ettireceksen alırlar ( yeni kurulum,yeni kablolar vs.. nedenli )
-hizmet cokmu iyi derseniz eger hızı müthiş... ama sorunlu bir bölgede olmayın sakın (örnek beylikdüzü avcılar kısmı)

ben calıstıgım süre boyunca ve hala TTnet kullanıyorum ve 14 mb internetim var ewde:D
2 kere kesinti yasamısımdır max :D

Superonline yoksa uydunet.

TTnet pişmanlıktır.

Geri
Üst Alt