Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ttnet !

Konu, 'İnternet Paylaşım' kısmında AlperMertKocak tarafından paylaşıldı.

1. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    ben bu ttnete ne diyeceğimi bilmiyorum vallahi bu teknolojik aletler üstündeki uğursuzluğum nedir bilmiyorum ne alırsam mı bozuk olur anlamıyorumki. sorunum şu benim günde en az 40-50 defa internetim kopuyor ayrıca 2 haftanın en az 6 günü internetim yok ilkinde 3 gün yoktu bu sefer cumartesi pazar internete giremedim dahada yapılmadı.bunların hiç biri benim yüzünden değil ttnetten benim kablom üzerinden modemime internet ulaştıramıyorlar.hani deseniz ttnet size uzak içerenköy ttnet merkeziyle aramda siz diyin 2 km ben diyim 1 km fark var.bunu söyleyincede evet bizden size internet gelmiyor diyorlar.ilkinde yaptığıklarında sorunu bile söyliyemediler. kafam atıcak arayıp sövüp kapatıcam az kaldı.

sizce ben internetimin olmadığı zamanları kanıtlarsam tüketici hakları gibi yerlere gidip şikayet edebilirmiyim bunları çok gıcığıma gidiyor bilgisayar mühendisliği okuyorum ve bütün işim internetle benim internet olmadan napabilirimki

2. denizci86

denizci86 SCW Üyesi

104
    1
    18
    ttnet şube değilde merkeze şikayette bulunun.

ben hız problemi için uğraştım ve eve kadar tüm kabloları kontrol edip yenilediler inşallah sorununuz çözülür

3. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    444 lü telefonu arıyorum hani başka nereyi arayabilirimki

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    sikayetvar.com neden tüketici haklarına başvurmuyorsunuz ki :)

5. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    benimde sıkıntım var bu konudan.internet var gözüküyor msn vs bu tarz seylere gırıyor.ancak google yazısını goremıyorum.madem internete gırıyorum google neden yok?madem google yok msn neden var?:)ne kadar saçma bısey ya.illa reset atmak gerek modeme.bu bence modemle alakalı zaten eşantiyon mallar.bedava ya.güzel ülkemin güzel ttneti...bende seni I love you...:)

6. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    evindeki tel hattında sıkıntı olabilir ( farklı tel prizi dene)
    telefon ile modem arasındaki splitter sıkıntılı olabilir ( splitter olmadan sadece modemi tel hattına bağlamayı dene )
    modeminde sıkıntı olabilir ( netim gidip geliyor yazmıssın farklı modem dene )

müşteri hizmetlerini ara arıza kaydı açtır telekomdan gelip hattındaki sinyali kontrol etsinler
    belkide tel hattına toprak falan olabilir.

Bunu beğendi. bbj_bt bunu beğendi.
  7. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    yardımın için teşekkür ederim ama benim hattımda sorun yok ttnetin bana ulaştırmasında sorun var bende sorun olsa zaten yapamazlardı önceki seferde ofb senin sorunun farklı sana farklı bir dns vermelerini iste dns ten kaynaklanıyor sorunun

8. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Superonline a geçtim rahat, mutlu ve huzurluyum :D

Bunu beğendi. bbj_bt bunu beğendi.
  9. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18

Hattında sorun olduğu için zaten interneti göremiyorsun sorun ya hattında yada modeminde hattan olursa telekom halleder ama modem sorunlu ise garantiye yollayacaksın özelden internetyine ait telefonu bana yollarmısın

10. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Haklısın Umut Abide herkezin malesef temin etme sansı yok Superonline :)

Sayfayı Paylaş