tsi vites geçişlerinde sizin de zorlandığınız oluyor mu? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

tsi vites geçişlerinde sizin de zorlandığınız oluyor mu?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ugurcoskun28 tarafından paylaşıldı.

1. ugurcoskun28

ugurcoskun28
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar;
    bazen 1.,3. ve geri vitese geçişlerde zorluklar yaşıyorum.acaba şanzuman yağını değiştirsem faydası olur mu?ama az zorlarsam sıkıntı yok.saygılar....:(

2. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    83
    arada geri vitese alırken bende de oluyor ama nazik davrandığın sürece sıkıntı yok. servise danışmadan değişim yapma.

3. eneserol

eneserol
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    83
    Würth'ün şanzıman katkısı var onu kullanmayı dene geçen Serhat (LeonRider) eklemişti vites geçişlerinde yumaşama oldu demişti istersen kendisine bir danış

4. uquR

uquR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    Benim aracın vitesi giderken oynuyor sabit durmuyor cukura düştükce ileri geri oynama yapıyor geçişLerdede zorlanıyor biraz Sıkıntısı ne acaba :confused:

5. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    bende böyle bişi hiç olmadı..
    her arabada olduğu gibi bazen geri vites..onun da çözümü basit debriyajı bırakıp bi daha basmak..

kolun bağlantısında ya da motor takozlarında, şanzuman kulaklarında sıkıntı olabilir..

6. LEONISM

LEONISM
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    ben 4 ten 3'e çekerken daha fazla kuvvet uyguladığımı hissediyorum, bide dediğiniz gibi geri vites.

7. biLaL

biLaL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    63
    Doğukan Kas yapıyosun :)

Sayfayı Paylaş