Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI motorlar için BRC lpg sistemi

elıne saglık kardesım herkezın en cok dusundugu konudur sanırım :D fabrıkda tsılara tup taksalarda herkezın ıcı rahatlasa :D

fiyatı ruhsata işlemesı felan 6000 ı gecıyor takmak ne kadar mantıklı olaiblir ki

şu cupralara ilk lpg yi hangi apaçi taktıracak merakla bekliyorum..
[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] kadir arabayı satarda ucuzundan bir cupra düşürürse ilk o olacak:):)Ama şu zamanda Cupraya bile tüp takacak olana apaçi dememek lazım ya bence çünkü zevk meselesi yani sen ibiza cuprayı yakıtı harici herşeyiyle beğenen bir insana tüp takarak o sorununu çözüp mutlu olana "madem tüp takacaktın gidip dizel alsaydın diyemezsin çünkü öyle bir şık yok yani"hadi leonlarda neyse 2.0 tdi FR var bi nebze yerini tutarda ibizadaki 1.6 tdi 90bg nedir ya derim bende yanlışmıyım?Herşey gene maddiyata ve zevke bağlanıyor ondan lpg taktırana da apaçi artık denemez kanısındayım kaan

nelere lpg taktırıyorlar cupraya mı taktırmayacaklar :)

şu cupralara ilk lpg yi hangi apaçi taktıracak merakla bekliyorum..
ewet belkide ilk olucam Leon Cupra ya LPG takıcam :) apaçide deseler kroda deseler yapıcam. yılda en az 40.000 km yapıyorum diye Cupra zewkinden mahrummu kalayım :D

Düplü ve öfkeli:p Mümkünse bu vatandaşlar sağdan 80 80 gitsinler:nos

Açıklayıcı olmuş video teşekkürler.

Tüp taktırma konusuna gelince aracımın üzerinden inmem diyen herkesin taktırmasını olumlu karşılarım. Fakat ayda toplam 10 defa aracına binemeyenler neden taktırır onu çözmüş değilim henüz.

Geri
Üst Alt