Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi motora lpg takan varmı

yassakelma77

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1.4 tsi leon lpg takan varmı bana yardımcı olurmusunuz herkese saygılar

tsı ıcın lpg dusunmek ıcın cok ıyı kıtlerın olmasını beklemek lazım.Deneme amaclı b kac arabaya yapıldıgını bazı yerlerde okudum.Lpg nın performans dusurmedıgı yalanlarına da ınanılmasın hıc.Enjektorlerı daha buyuk takılmıs ayarı en ıyı yapılmıs arabalarda bıle egrısınde farklılık,gucunde 5-10bg fark oldugunu dynolardan gorebılıyoruz

antep de takıyorlar ama yan etkileri var...4000 devitden sonra benzine geçtiği...yada 2000 devirden sonra devreye girdiği..şeklinde ne kadar doğru bilmiyorum..verimin iyi olması için de prince olmalı lpg kitinin o da 3500 tl falan yanılmıyorsam..ve ayrıca çooook iyi bir usta...
burda gazikent yapıyor diyorlar..

Brc ninde takmaya başladığını duydum..ama fiyat ve perf.olarak nasıldır fikrim yok..

siyami taktırdı 2.0 tfsi aracına memnundu en son

bence de yazık olur çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

Geri
Üst Alt