Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tsi motor icin shell mi opet mi? Siz hangi firmayı tercih ediyorsunuz?

Kesinlikle o kadar fark yok fullsave kullanıyordum bende. nitroya göre iyidir ama fullsave ile aradaki fark maksimum 10 km oynuyor diyebilirim.

Arabadan arabayada değişiyor bence değerler.. Sadece benzinden dolayı bariz fark olmayacağını düşünüyorum bende.. Opet 100 km götürüyorsa bp 110 götürsün :) bnm merak ettiğim motor icin en yararlı firma ve performans..

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Arkadaşlar bu gün 100 tl lik bp den 95 oltan ultimate aldım şimdilik cok az cekiş farkı var gibi hissediyorum arac süzülüypr gibi geliyor :) bp den önce opetten fullemistim karma ş.dışı ş.içi 900 km yol gittim full depo ile

Not: aracta 20km menzil gidecek kadar benzin vardı..

Kesinlikle o kadar fark yok fullsave kullanıyordum bende. nitroya göre iyidir ama fullsave ile aradaki fark maksimum 10 km oynuyor diyebilirim.

Kesinlikle bu kadar fark var KESİNLİKLE! Yazdığımdan fazlası olur eksiği olmaz.
Bizim araçlarımız hep taşıtmatikli ve shellden baska yerden almıyoruz. Yol km tecrübemiz de forum arkadaşlarımızdan çok çok ustundur diye dusunuyorum kiralık araçlarımızla 1ayda en az 15.000km yol yapıyoruz.
Bu sebeple hem tecrübelerim, Hemde nitro-fullsave yakıtlarının karışımlarını incelememden dolayı kesin ve kesin 1 depoda fullsave ile nitro arasında en en en az 50km yol oynar.

Ben eskisehirdeyim ama istanbul gibi trafiği olan her 100 mt bi trafik lambası olan bir şehirde yasıyorum.. Daha gecen hafta toplamda 140 tl lik. Benzin aldım 389 km oldu ve ışık yanmamıştı.. Bu sefer fulledim.. Sehir ici tabi ki bu değerler bnm tahminin 140 tl lk bnzin sehir ici 500 rahat yapar die düşünüyorum. Işık yanıp bitirene kadar. Doldurdugumda en en son menzil 20 diyordu..

Bende shellden fulledim bakalım ne olacak:)

Ben eskisehirdeyim ama istanbul gibi trafiği olan her 100 mt bi trafik lambası olan bir şehirde yasıyorum.. Daha gecen hafta toplamda 140 tl lik. Benzin aldım 389 km oldu ve ışık yanmamıştı.. Bu sefer fulledim.. Sehir ici tabi ki bu değerler bnm tahminin 140 tl lk bnzin sehir ici 500 rahat yapar die düşünüyorum. Işık yanıp bitirene kadar. Doldurdugumda en en son menzil 20 diyordu..

Bayağı güzel değerler. Allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt