Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tsi motor icin shell mi opet mi? Siz hangi firmayı tercih ediyorsunuz?

Bnce değerlerin cok iyi istanbul gibi bir yerde

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Bnce gayet güZel değerler...

Arabayı aldığımdan beri shell'den kullanıyorum. Daha önce 1 kere PO'dan aldım, motor ikaz ışığı yandı. Shell'de de 2 tane istasyonum var hep onlardan alırım.

Arabayı aldığımdan beri shell'den kullanıyorum. Daha önce 1 kere PO'dan aldım, motor ikaz ışığı yandı. Shell'de de 2 tane istasyonum var hep onlardan alırım.

Peki shell daha fazla km yapıyor diyorlar full depo şehir ici kac km yapıyorsun

aracımı bayiden çıkardığım gibi OPETe soktum ve yaklaşık 1 sene kadar opet kullanıyordum.
fakat BOTAŞta çalışan bir arkadaşım opet yerine POya geç yakıtı %3 daha fazla km ypıyo dedi. 2kr.da fazlaydı tabiii.
40-50km fark etti.
fakat fiyatın diğer bayilerle aynı değere gelmesiyle km düştü.
şu an 1 senedir SHELL nitro kullanıyorum. performans desen var 2kr fazla diğerlerine göre.
650-680 km arası yapıyorum. aracım yazılımlı
shelli tavsiye ederim...

shell fullsave nin ekonomisini diğer yakıtlara göre tartışmasız tek geçerim. Performans+ekonomi olarak shell fullsave.
Önceden hep nitro kullanıyodum ortalama kısa bi değer yazmak gerekirse
Nitro= 50TL yakıt ile 100-105km
Fullsave=50TL yakıt ile 140-155km
1.4tsi 170hp
Kesinlikle o kadar fark yok fullsave kullanıyordum bende. nitroya göre iyidir ama fullsave ile aradaki fark maksimum 10 km oynuyor diyebilirim.

Geri
Üst Alt