Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tsi motor icin shell mi opet mi? Siz hangi firmayı tercih ediyorsunuz?

Bende sürekli yaklaşık 3 yıldır shell kullanıyorum mecbur kalmadıkça sürekli aynı pompadan ve aynı bayiden alıyorum uzun yolda ise 1000-1300km yi rahat yakalıyorum o yüzden de aynı yeri tercih etmenin faydaları oluyor diğer yerlerden aldığımda normalden sesli çalışıyor araba

kurye ile elden teslime verildi

O zaman bundan sonra bende shellden alıp deneme yapacagım. Az kaldı yakıt.. Aldıktan sonraki deneyimlerimi yazacagım buraya.. 1000-1300 km cok iyi değerler bn su anda sehir ici 900 gördüm uzun yolda gecer mi bilmem

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Ben shell den normal alıyorum ama aklım v power nitroda bi zararı olurmu acaba 1.4 tsı150 hp aracım

BP'den şaşmayın. temiz bir BP istasyonundan kullanın ne shell ne de opet. Opet'in yakıtı son derece kötü. Avans vurmasından mı diyeyim, egzos kokusundan mı bahsedeyim, üst devirlerde yanmamasından mı bahsedeyim.. Shell ve opet alınca performans hissedilir şekilde düşüyor.
BP'den şaşmıyorum. Hem performans hem tüketim anlamında başarılı. Yakıt verimli olunca performansta daha çok verirken, econ kullanımlarda da daha az tüketiyor...
Aracım yazılımlı oldugundan yakıt farkı daha çok hissediliyor.

Shell alıp deneyecegim sonrasında bp alıp mutlaka deneceğim..

Ben aracı aldığımdan bugüne hep v power alıyorum baska hic Yakıt almadım Şiddetle tavsiye ederim

Km olarak 55 lt ile kac km görüyprsun sehir ici uzay? Birde performans fark ediyor mu?

shell fullsave nin ekonomisini diğer yakıtlara göre tartışmasız tek geçerim. Performans+ekonomi olarak shell fullsave.
Önceden hep nitro kullanıyodum ortalama kısa bi değer yazmak gerekirse
Nitro= 50TL yakıt ile 100-105km
Fullsave=50TL yakıt ile 140-155km
1.4tsi 170hp

Ben tam full depo ile sehir ici 780 km yapıyorum sehir dışında cok bastığım için ölçmedim doğrusu aracı aldım alali hep vpower alıyorum

Hangi sehir kara ben eskisehirde 800-850 arası yapıyorum

Geri
Üst Alt