Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI makyajlı kasaya Xenon

Gökhan abide vardı beraberdik adam eliniz mahkum diyor acık acık :)

aynen bende şahidim elleri mahkum onların bana gelıcekler dıyo :D

---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

ya seve seve yada ................:D

şaşıracağın birşey daha söyleyim sana cordobayı alırken 34000 tl dediler bana 2007 agustosta ilk 2008ler geldiğinde ben satıştaki bayana 30000tl param var dedim ikna edemedik en son masadan kalkarken tlf numaramı yazın ben 1000 tl daha bulup 31000 veririm dedim 31000 oldugundada beni ararsınız dedim 15 dk geçmedi ben kaviden çıktıktan sonra aradılar:)

ama burda olsan aynı şartlar altında kimse aramazdı muhtemelen onu söyliyim sana abi.. :D :D :D

demekki 31000 e verdiğindede kar ediyor 34000 e verdiğindede kar ediyor aynı hafta iki araç alındı diğeri 34000 e aldı sadece park sensörü verdiler ona

filo satışta komik rakamlara satabiliyolarsa her türlü kardalar zaten orası kesin..

bu servisi her müşteri doğuşa şikayet etmeli her yanlışında

önümüzdeki hafta içi bende makyajlı leonuma xenon far taktırıyorum hadi bakalım hayırlısı...

konu biraz dagılmış gibi.

Sanırım Bu problemi yaşayan ilk kişilerdenim. ilk kısalara taktrdım Monza marka yaklaşık 1 hafta hiç bi problem yoktu, daha sonra sislerede taktırdım, dönüşe duyarlılık muhabbetinden arıza ışıgı yaktı ve ecu yu kitledi, sonra Mert abi sagolsun yardımcı oldu sisleri söktük, 45 gün gibi bi süre kısalarda xenon kullandıktan sonra arıza ışıgı yaktı. Onlarıda söktürdüm. Gökhan arkadaşımızda mtech taktırdı 5 ay sonra arıza ışıgı yaktı. Bu sıralar yine taktırmayı düşünüyorum :) tercihimi mtech den yana kullanacagım :)

mtech deil kanka yeni formül buldum ben bi deneyim sonra seni ona yönlendircem :) önümüzdeki cumayı bekliyorum

Geri
Üst Alt