Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI makyajlı kasaya Xenon

Ergün Görkem'i dimle ve burdaki diğer arkadaşlarıda dinle xenon için acele etme vardır bi yolu yordamı elbet çıkar kokukusu:D
Kavi içinde şimdi ne diyim ben :D

Kavi başlı başına sorun iyi senin araban sağlam bişekilde varmış oraya bizim aynı dönemde aldıgımız 2araçtada boya hatası vardı bunu bilmelerine üzerine işlem uygulamalarına ragmen alıcıya söylemeyen bir firma...

Ergün Görkem'i dimle ve burdaki diğer arkadaşlarıda dinle xenon için acele etme vardır bi yolu yordamı elbet çıkar kokukusu:D
Kavi içinde şimdi ne diyim ben :D

mesela topluca aldığımız plaka lambasını en sorunsuzca bünyesine kabul eden benim arabamdı arıza lambası falan yakmadı sorunsuzca yandı..bi kaç örnek daha var böyle..bi de motor ünitesinin seri numarası SEX ile başlıyo eğlenceli bi araba çıktı o nedenle memnunum ama.. :D :D :D

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Kavi başlı başına sorun iyi senin araban sağlam bişekilde varmış oraya bizim aynı dönemde aldıgımız 2araçtada boya hatası vardı bunu bilmelerine üzerine işlem uygulamalarına ragmen alıcıya söylemeyen bir firma...

15 ay falan oldu bi sıkıntısı yok ama boya konusunda her yerini kontrol etmedim hiç..eski arabamda da 2 kapıda deli gibi boya farkı çıkmıştı her nasılsa satarken anlamamıştım..şans işi biraz sanırım..

mesela topluca aldığımız plaka lambasını en sorunsuzca bünyesine kabul eden benim arabamdı arıza lambası falan yakmadı sorunsuzca yandı..bi kaç örnek daha var böyle..bi de motor ünitesinin seri numarası SEX ile başlıyo eğlenceli bi araba çıktı o nedenle memnunum ama.. :D :D :D

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

15 ay falan oldu bi sıkıntısı yok ama boya konusunda her yerini kontrol etmedim hiç..eski arabamda da 2 kapıda deli gibi boya farkı çıkmıştı her nasılsa satarken anlamamıştım..şans işi biraz sanırım..

eee tamam Yiğit sen seri numarasından kazanmışın görkem seninki ne ile başlıyodu:D::D:D:D.....

Bana sonra patronları 2000tl verecem haftaya uğra dedi 1500 tl ödedi benim kaputtaki nokta seklindeki hata için

Kaza yaptıgımda raporum yok die ekspere laf anlatamadılar ben götürdüm hyundai servisinde tek kelime etmeden yaptırdım

Bir başka kazamda parça için 4 gün beklettiler 4.gün parça geldi ben aracımı servisten çektim...

cupra tamponu aldım aynı hafta içinde sis farı kapagımın boyasız olmasına ragmen soyulan yüzeyini boyamaya kalktılar ben itiraz edince yenisini taktılar

Yine bir başka kazada aracımı oraya servise vermedim diye hyundaide yaptırdım ozamanda plakayla parça spariş edilmesine ragmen aracımın 2008 model oldugunu bile bile 2004-2005 model cordoba farı gönderdiler.

Kornam bozuldu fotografını cekip istanbula gönderdiler

daha sayayım mı? yiğit:)

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:17 ----------

valla motor numarasına bakmadım iyiymiş ama o motor no:) okurken harfleri tek tek okudum bende sonra ayıktım:)

her şey ok ama o garanti için foto çekmek zorundalar salak bi şekilde..
ben de bi kaç şey değiştirmiştim en komiği hoparlördü..direkt kapıyı açıp fotosunu istemişti Doğuş ne anlaşılcaksa.. :D :D

velakin anlattıkların daha çok servis bölümüyle ilgili abi sanki.. :)
kim söylemişti hatırlamıyorum ama aldığım dönemde araba daha gelmemişken "olm tavanda falan boya" çıkmasın demişti biri hatırlıyorum.. :D :D

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

motor no değil ama ya beyin ya da beynin ateşleme bölümü gibi bişiydi.. :D :D

benim arabaya kaputta boya var dediler ölçüm aleti getirttiğim arkadaşlar bende aracı almadım yenisini istiyorum dedim plaka vs hepsi hazırken sigorta kasko yapılmışken

ve bana aracım gelene kadar 3 gün 5 gün herneyse bineceğim arac vereceksiniz dediğimde bana 3 günlük oto kiralama ücretini söyleyen bir satış müdürü vardı karşımda

anladım kısacası biraz öküzler diyosun abi.. :)

Aracın bakımlarını kendim yapıyorum hem keyif alıyorum hem kaviye gitmediğim için mutluyum :)

adamlara SCW diyorum satış müdür bana gülüyor bize zaten bütün seatlar gelmek zorunda biz adana mersinde tek bayiyiz diyor böyle bir anlayış varken müşteriyi memnun etmeye neden çabalasın ki:)

ahauehehe gelmek zorunda hea.. :D :D :D
aferin ona.. :D :D

Geri
Üst Alt