Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI makyajlı kasaya Xenon

yoo direksiyon tuşları çalışıyor bende sağa sola dönerken vs. ben sadece sisleri kaparrım dönüşlerde ve geri viteste

ne güzel yahu, istesen de çarçur edemiyorsun sevdim ben bu arabayı:)

Bayiler ne marka kullanıyomuş öğrenmedinizmi onu ? ERYA sponsor bi sorun dışardan temin edin..

bayiler önermiyor şuanda... Kendi ellerindekilerde olmuyor

Çok salakca bişey..Xenon olmayan tek araç heralde

ben fikrine katılmıyorum, bence saçmalık asıl fanusa xenon uygulamasında. Bir ara cezaya tabi tutulacağı gündemdeydi, inşallah gerçekleşir. Optik olduğu sürece desteklediğim bu uygulamaya fanusla kesinlikle hayır diyorum.

ben fikrine katılmıyorum, bence saçmalık asıl fanusa xenon uygulamasında. Bir ara cezaya tabi tutulacağı gündemdeydi, inşallah gerçekleşir. Optik olduğu sürece desteklediğim bu uygulamaya fanusla kesinlikle hayır diyorum.

ceza uygulamada abi 62 lira fabrikasyon dışı xenonlar tabi bizim polisimiz e orjinal desen tamam yürü der :)

Geri
Üst Alt