Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

mayham85

Kayıtlı Üye
arkdaşlar çoğunuzun bilidği gibi yakın zamanda tsi leon alıyorum. ancak leondaki tüketim değerlerini merak ediyorum. tsi leoncular yakıt değerlerini yazabilirlerse çok sevinirim.

abi en düşük tüketimim 35km'lik yolda 1,5L benzin yakmıştım ortalamada 4 küsür falan ediyo..
en yüksek de aynı yolu 14.7L ortalama yakarak gittim..ama sen aldığında max. gazlasan bile 13.5 civarı bişi görürsün..karma gazlama sakin gitme trafik vs. ile hiç kasmadan yani az yakmak için şehir içi 9-9.5 falan oluyo ben de..istediğinde hakkaten çok az yakan bi motor..

ortak senle benim armdaki fark neden kaynaklı :D

yakıtı bu kadar dusunuyorsan lpgye devam et

yedekte duracak zaten lpg mehmet abi. toledoyu satmak yok yola devam :D

yazılım var abi ben de.. :)

anladım tamamdır :)

peki sabit hız şehirler arası kaç lt seviyesinde olur ortalama hiç denedinmi yiğitcim.
mesela 100 km hızla düz yolda sabitleyince.

abi sabitlediğinde hafif eğim varsa 1.4L anlığa kadar düşüyo..
uzun yolda sabitlersen düz yolda ortalaman hakkaten fabrika verisi gibi 4.8L'yi rahat görüyo..

ben ölene kadar TSI alacam Allah kısmet ederse o kadar memnunum.. :) ;)

Geri
Üst Alt