Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

ama yıne sonra 9un altına ınıyor ısınınca benım ınme dıe bırsey yok onu anlamadım ben

araç 4500km ye yaklaştı ve hissedilir derecede azaldı gibi yakıt tüketimi. şehiriçi en makul kullanımda bile 500-550km giderken bu ay ilk defa 600km yi görecem bilgisayar yamuk yapmıyorsa:rolleyes: bu arada araçla ilgili olarak deponun ilk yarısı maşallah git git düşmüyor hiç full mübarek ama yarılandıktan sonra sanki her gün bir çentik atıyor gibi:D ya da bende manyaklık var bilmiyorum.

araç 4500km ye yaklaştı ve hissedilir derecede azaldı gibi yakıt tüketimi. şehiriçi en makul kullanımda bile 500-550km giderken bu ay ilk defa 600km yi görecem bilgisayar yamuk yapmıyorsa:rolleyes: bu arada araçla ilgili olarak deponun ilk yarısı maşallah git git düşmüyor hiç full mübarek ama yarılandıktan sonra sanki her gün bir çentik atıyor gibi:D ya da bende manyaklık var bilmiyorum.

manyaklık yok, kalan diğer yarısı ilk yarısına nazaran daha çabuk bitiyor :)

Ömer geçen İzmite geldiğinde durum neydi merak ettim.

aracında bi sorun aramana gerek yok işte al sana kendinden kanıt :)

benim hedefler düşük çünkü bu güne kadar hep uzun mesafelerde kullandım. Hafta başından beri evden istasyona, istasyondan eve gidiyom ortalama o kadarcık kısa mesafe ve trafik içinde motor soğuk halde olması sebebi ile 9 civarında geziyor. kısa mesafelerde bişey beklemek çok mantıklı değil.

Geçen yıl yeni dizel bravo kullandım o zaman altımda 1,6 stylance vardı. Bravo dizelin yol bilgisayarını ayarladım teste çıkarken, tüketim değerlerini gördüm ve ortalama tüketimlerine baktım ev sahip olduğum araca dua edip bravo ile helalleştim ama yanlış, yanlışı şu hep test için kısa mesafelerde ve performanslı kullanımda onun gösterdiği değerler de 8 civarında rakamlardı. eminim uzun yola çıkabilecek imkan bulsaydım şimdi bravo dizel ile geziyor olurdum.

gostergeye bakinca 400km de yariya iniyo ama yaridan sonrasi digerinin 2 kati hizda dusuyor :) bende 600-650 arasi isik yaniyor, en yuksek 690 da aldim benzin o da sifirlamisti kalan km.. istanbul ici tabi bunlar.. dun aksam da icerenkoy den bahcelievlere tem den bazen 160larla bazen dur kalk trafiginde 50km yolu 6.5lt ortalamayla geldim.. 19bin de arac..

Geri
Üst Alt