Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tsi egzoz hakkında tecrübelerinize ihtiyacım var.

Micqrop

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Aracım 1.4Tsi 170hp GolfGT
Ben önceki araçlarımda hep kıytırık bi warex yaptırıyodum biniyodum fakat bunda öyle değilmiş sanırım. Bu konular hakkındada çok bilgisizim.
Eminim aranızda konuya hakim arkadaşlar vardır.
Benim istediğim egzoz sistemi şu şekilde;
1-Kat iptali olmasın
2-Yazılım attırmak istemiyorum aracıma
3-Egzozdan tatmin edici yüksek ses alabilmek
4-Son susturucuya warex takmak(El yapımı maliyeti düşük şekilde)
Aklımdaki şekilde yaptırabilirmiyim? ANKARA da ikametkah ediyorum ankarada nereye yaptırabilirim,Kimi arayıp fiyat alabilirim?
Aydınlatırsanız beni çok sevinirim.

Ankarada yapan vardır orada bulunan arkadaşlar yardımcı olurlar bu konuda birde çok ses yerine kaliteli ses düşünsenize daha iyi olur biraz maliyet çıkartır ama hem performans verir hemde apaci olmaz

valla yeni sistem olarak en sondaki kazanı ortadan ikiye bölüp içindeki elyafları çıkartıp tekrar kaynatıyorlar. güzel ses çıkıyor. scirocco sesi diyolar...

valla yeni sistem olarak en sondaki kazanı ortadan ikiye bölüp içindeki elyafları çıkartıp tekrar kaynatıyorlar. güzel ses çıkıyor. scirocco sesi diyolar...
Çok mantıklı fakat ben son susturucuya kumandalı warex koymak istiyorum. Polislerle başımın derde girmesini istemiyorum. Kimi zaman ailemlede biniyorum araca

Çok mantıklı fakat ben son susturucuya kumandalı warex koymak istiyorum. Polislerle başımın derde girmesini istemiyorum. Kimi zaman ailemlede biniyorum araca
Biraz biriktir para güzel birşey olsun hem basın arimaz hemde kaliteli olur

Geri
Üst Alt