Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSi Dump Valve Sorunu

güncelliyorum konuyu arkadaşlar.downpipe ımın saplamaları+contaları değiştirttim taktım baya bi zaman geçti.şu an kaçak yok gibi orada.muhafazanın oraya siyah yağ sızmıştı ufaktan.şimdi öyle bir sorun yok.fakat sorunum düzelmedi.araç halen arıza yakıyor.arızayı sileyim.bineyim araca gazlayınca filan yanmıyor bi süre sonra yanıyor.fakat araç yüklü olsun çabucak yanıyor.kontak açıp kapayınca sönme vs yok full yanıyor.
P0299 000665
Boost Control Range Not Reached.
Dv yi söküp baktık yeni nesil pistonlu olan tipten.bunlardadamı sorun oluyor?
aracı vas'a bağladık,n75 i kontrol edin dedi.
aynı tip sorunu yaşayan varmı?şu anda kesiklik vs hiçbir sorunum yok.fakat arıza ışığı yanıyor.muhtemelen bu arıza aracın kendini kısmasına yol açıyormuş.son hızım düşük çünkü downpipe yaptırdığımdan beri :) .performansım artacağına düştü.

dp yaptıgın ıcın basıncın braz da olsa arttı ve arabayı peak basıncı yuksek gordugu anda kesıyor beyın olay ordan kaynaklanıyor.Yazılım olsa arabanın uzerınde basınc harıtası ustundekılere gore yapılacagı ıcın sorun olmaz ama orjınal yazılım ıle sorun cıkarmasını acıklaması az cok dp ıle gelen fazla basınc.Yukluyken araba yıne kesıtıgını soylemıssın bu da normal cunku araba zorlandıkca daha fazla basınc basmaya calısyo peak degerınde bu da orjınal harıtanın dısına cıktıgı ıcın arabayı kesıyor

güncelliyorum konuyu arkadaşlar.downpipe ımın saplamaları+contaları değiştirttim taktım baya bi zaman geçti.şu an kaçak yok gibi orada.muhafazanın oraya siyah yağ sızmıştı ufaktan.şimdi öyle bir sorun yok.fakat sorunum düzelmedi.araç halen arıza yakıyor.arızayı sileyim.bineyim araca gazlayınca filan yanmıyor bi süre sonra yanıyor.fakat araç yüklü olsun çabucak yanıyor.kontak açıp kapayınca sönme vs yok full yanıyor.
P0299 000665
Boost Control Range Not Reached.
Dv yi söküp baktık yeni nesil pistonlu olan tipten.bunlardadamı sorun oluyor?
aracı vas'a bağladık,n75 i kontrol edin dedi.
aynı tip sorunu yaşayan varmı?şu anda kesiklik vs hiçbir sorunum yok.fakat arıza ışığı yanıyor.muhtemelen bu arıza aracın kendini kısmasına yol açıyormuş.son hızım düşük çünkü downpipe yaptırdığımdan beri :) .performansım artacağına düştü.

Şahin merhaba , Sorunumuz aynı olmayabilir ama bende soruna değinmek istedim... Aracın turbosundan tam verim alamıyorum. Sekme yaşanıyor. Turbo basıncı istikrarlı değil , gidip gidip geliyor. Bende arıza ışığı yakmıyor ancak araç 2000 devir de bildiğin aptala bağlıyor.

Erya'ya götürdüm. Yazılım dediler güncellendi 1 hafta kadar iyiydi. Şu sıralar yine başladı. Sinirimi bozuyor. Maslak doğuş'ta deniyeceğim bu kez şansımı...

merhaba,bendede o sorun vardı bundan bir önceki yazılımımda öyle bir sıkıntı vardı.dip gazda değil ama 3.vites yarım gaz civarı filan bi ufak ufak silkeler gibi oluyordu,rampada filan daha belirgin oluyor.sonra bir daha yazılım yapıldı düzeldi.fakat benim aracım orjinal değil.stock araçta yapmaması lazım.aracım loglara bakarsam 1 bara yakın bi basınçta yürüyor.0.9 civarı birşey olması lazım 1880 mbar peak.910 mbar atm.basıncını çıkarırsak 0.95 civarları birşey heralde.tabi bu pik basınç.

merhaba,bendede o sorun vardı bundan bir önceki yazılımımda öyle bir sıkıntı vardı.dip gazda değil ama 3.vites yarım gaz civarı filan bi ufak ufak silkeler gibi oluyordu,rampada filan daha belirgin oluyor.sonra bir daha yazılım yapıldı düzeldi.fakat benim aracım orjinal değil.stock araçta yapmaması lazım.aracım loglara bakarsam 1 bara yakın bi basınçta yürüyor.0.9 civarı birşey olması lazım 1880 mbar peak.910 mbar atm.basıncını çıkarırsak 0.95 civarları birşey heralde.tabi bu pik basınç.

Turboda sorun olduğunu sanmıyorum çünkü direk hızlanmalarda gayet iyi yürüyor... Şeytan diyo , iptal et n75'i git yaptır yazılımı kurtul :D

n75 in yarış versiyonu var ben durum olursa almayı düşünüyorum forge dv ile n75 race valfi

Turboda sorun olduğunu sanmıyorum çünkü direk hızlanmalarda gayet iyi yürüyor... Şeytan diyo , iptal et n75'i git yaptır yazılımı kurtul :D

n75 ı ıptal etsen ne olcak stock arabada dogu,suandada yapabılırsın zor degıl gıt b mbc al bypass et ama ıstedıgın kdar stock yazılım varken arabada mbc ıle basınc ac kapat harıta dısına cıktıgın zaman zaten safe mode a alcak arabayı

n75 in yarış versiyonu var ben durum olursa almayı düşünüyorum forge dv ile n75 race valfi

n75 ın yarıs versıyonu dıye bsy yok,vag grubu ıcınde motor tıplerıne gore kodları degısık olanları var.ornegın 1.8 t lerde buyuk turbo takıldıktan sonra genelde rs2 nın n75 ı kullanılıyor basıncı daha dengelı duzenleyebılmesı adına,ki n75 ıle mbc yı paralel kullanmak daha mantıklı

Geri
Üst Alt