Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSi Dump Valve Sorunu

araç benim a3 tsi.kardeşim şahinin hesabından girdim.downpipe da kaçak varmış zaten hala devam ederse dv dendir muhtemelen

Forge'nin sitesinde 1.4TSI için özel DV var. Direk sipariş verebiliyorsun sanırım. Aracında yazılım olduğu için standard DV zamanla yırtılabilir.

bazen valf arızası verebiliyor bu durumda bazen vermiyor.. ömrünü tamamlamamamışsa yağlarsanız sorun düzelir .. vakti dolmuşsa yeni bi forge DV sorununuzu halledecektir..

downpipe da kaçak varmış.onu halledince hala yaparsa çektireceğim bi ayar.d.pipe ın oradan turbo kaçırıyomus arabanın gidişi hissedilir değişti

o gun kım soylemıstı hatırlayorum 200 hp lık golf dynoda basınc kacırdıgı ıcın 160 kusur hp cıktı

soyledıgın Tfsı dv sı zaten ılker,tsı lara da uyuyor

Ben başka bir anlamda söylemedim ki =) Genelde ürünlerde "for VAG 1.4T, 1.8T, 2.0T" gibi açıklamalar yazıyor. Bir de 1.4 twinchargelar için özel olanlar var uymayacağını sanmıyorum. Hatta downpipe konusunda konuşulmuştu spacer'a kadar.

twincharger ların dv sı ıle sıngle chargerlarınkı aynı degıl,baglantıları en basında farklı zaten,bu yuzden zaten 125 lık tsı larda tfsi dv sı kullanılabılıyor

Gerçi doğru twincharge kitlerinde bir çok ara parça var.

Geri
Üst Alt