Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSİ ve FSİ a lpg

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
Arkdaşımda 2008 leon 1.4 tsı aracı var lpg lı arac ve cok az yakıyor.Bu motor araclara lpg nın uyumu nedır bılgınızı almak ıstıyorum
aklımdan gecen 2006 golf fsı alıp tup taktırmak sızce mantıklı mı?

yeni bir sistem..taktıran az..iyi araştır hacı..bu arada arkadaşının kiti brc mi?

evet abi brc aracı aldıgında lpg varmıs onun da pek bılgısı yok kendıme toledo sıgno techno 1.6 16v bulamayınca:eek:bu arabalara yoneldım abi:)

temiz toledo techno bulmak zor:D leona yönelmekle iyi bir iş yapmışsın:D bu arada bi model üzerinde yoğunlaşman iyi bir gelişme..

fsi ve tsi de lpg' nin tam uyum sağlamadığını duydum ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. Hem az yaksın hemde performansı iyi olsun tam olarak olmuyor malesef, birinden ödün vermek gerekebiliyor. Hem modeli yüksek, hem km si düşük hem az yakan hemde performansı iyi olanı istiyorsun anladığım kadarıyla.. Bu kriterlerde fransız arabaları geliyor aklıma başka gelmiyor, Örn; citroen c4 1.6 hdi.. megane 1.5 dci.. Birde bütçene göre verdim bu örnekleri tabi öncelikle leon veya golf tabi ki.. Ama Lpg ile sıkıntı yaşayabilirsin fsi ve tsi de..

Geri
Üst Alt