Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trulli zafer tahmininde bulunmaktan vazgeçti

YCO

Kayıtlı Üye
Jarno Trulli, Belçika Grand Prix'deki zafer umutlarının bir kez daha parmakları arasından kayıp gitmesinin ardından, bu sezon galibiyet için tahminde bulunmaktan vazgeçti.

Spa-Francorchamps'da başarılı sıralama sonuçlarının ardından Toyota'ya ilk zaferini getirmeyi uman Trulli, ilk virajda Nick Heidfeld ile çarpışmış ve yarıştan büyük bir hayal kırıklığı ile ayrılmıştı.

Bu hafta sonu Monza'da kendi evinde mücadele edecek olan Trulli, "Artık tahminde bulunmaktan vazgeçtim. Çünkü yarışlarda ne olacağını kimse bilmiyor" dedi.

Spa'da ilk virajdan sonra yarışın bittiğini söyleyen İtalyan pilot, "Kazanmak için biraz da şansa ihtiyacınız var. Bu şans yanınızda olmazsa kazanamazsınız" diye konuştu.

Trulli, "Spa'da olanlar şaşırtıcıydı, o yüzden çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum. Ben yanlış birşey yapmadım ama yine bazı şeyler ters gitti. Çok üzüntü verici" ifadelerini kullandı.

TurkiyeF1.com

Geri
Üst Alt