Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim sesleri

Trim sesi olarak kapılardan şikayetçiydim. Önce sol arka kapı için sonra sol ön için sonra iki kez peş peşe sağ ön kapı için gittim. Gitmişken kapı fitillerinide temizledir. Kapılar kusursuz oldu sonunda. Servis garanti var ise üşenmeden ücretsiz yapıyor.

trim sesi malesef çoğu arabada var 200 bintllik sıfır tusconda 2017 jettada aynı problemleri bizzat gördüm. Kendi aracım için 2 ayda bir plastik aksama slikon sprey sıkıyorum 4 kapıya izalasyon yaptırdım garantisi bittiği için kağı başı 50 TL yaptılar. Kapıda bayağı bir tokluk hissi var. Şehir içinde bir problem yaşamadım henüz uzun yola çıktığımda bakıcam asıl o zaman belli olur. Ancak şuana kadar memnunum araba sessizleşti trimler yok gibi az.

Geri
Üst Alt