Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim sesleri

Fazla takılmayın trim seslerine servis kesiyor biraz sonra tekrar başlıyor çok takarsanız kafaya adamı arabadan soğutuyo benden söylemesi :cool:

Bu trim sesleri muhabbeti için para alıcaklarını sanmam. İşlem zor değil zaten nereden geliceğini dinleyeceklerini de sanmıyorum bildiğim kadarıyla kapı içlerine basit bi izolasyon uygulaması yapıyolar kapının iç kısmına yakın olan veya değen noktalara süngerimsi bi malzeme geri kalan fitil lere yağ veya ses gelen diğer noktalara. Aslında benim de ihtiyacım var bi ücreti varsa bilen söylesin. Sadece bi kere arka kapıdan bagaja açılan kısımdan tık tık ses geliyordu açtılar bilmediğim bi yağ sürdüler ve geçti. Kasis vs. geçerken tavan kutu gibi çatlıycakmış gibi gıcırtı ve ses çıkıyor. üzüyo adamı :(

Özellikle hoparlör ve kapı içi aksamlar çıt çut ses yapar. Genel bir durum. Başına gelmedik Seat kullanıcısı yok gibidir. Malum ülkemiz yolları çok iyi olduğundan dolayı, bütün araçlar yamuluyor.
Haklısınz yollar konusunda 220 bine geldi babamın kullandığı Accent Blue Hyundai içinde tık ses gelmiyor ve araba taksi artık siz düşünün bu arabaların işciliğinde malesef hayır yok seviyorum ama durum bu.

Arkadaşlar geçen gittim servise kapı fitillerine sprey siktilar ordan gelen fitil gicirtilari geçti fakat bu seferde kapı içlerinden ses gelmeye başladı sanki kapı içlerini sökmüşlerde takarkan klipslerini eksik takmışlar gibi tekrar gitcem bi ara para almadılar fakat umursamaz davranıyorlar hava şartlarından yapar bi soğuk bi sıcak olunca diyorlar şaka gibi ön balatalardan sürtme sesi de geliyordu ona da havalardan yapar diyorlar arka koltuktan da ses geliyormuş adam aldı çekici güm güm vurdu koltuğun bağlantı yerine

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar geçen gittim servise kapı fitillerine sprey siktilar ordan gelen fitil gicirtilari geçti fakat bu seferde kapı içlerinden ses gelmeye başladı sanki kapı içlerini sökmüşlerde takarkan klipslerini eksik takmışlar gibi tekrar gitcem bi ara para almadılar fakat umursamaz davranıyorlar hava şartlarından yapar bi soğuk bi sıcak olunca diyorlar şaka gibi ön balatalardan sürtme sesi de geliyordu ona da havalardan yapar diyorlar arka koltuktan da ses geliyormuş adam aldı çekici güm güm vurdu koltuğun bağlantı yerine

Arka koltuk olayi bende de oldu cozumu oyle sanirim yag ve cekic bayi neresi ve yalitimla birlikte mi yaglan ma yapildi ?

Geri
Üst Alt