Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim sesleri

Sunruf varsa araçta sunruf gıcırtısı yapar.
Kapılardan gelir.
Arka kapı altından gelir.
Geçen gün servisteydim 2016 FR var.. halletmişler hepsini.
Servise gidince zaten anlattığınızda tamam kanka diyolar..

Herkese iyi günler arkadaşlar 2016 leon 1.2 tsi aracım var ve aracımın içinden değişik sesler geliyor gıcırtı gibi kötü yollarda özellikle esnemelerde geliyor trim sesleri diye geçiyormuş sanırım bu konu hakkında bilgisi olan var mı yarın servise gidicem baktirmak için

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Kronik trim sesleri mevcut ne yazık ki hocam arkadaşında dediği gibi servise sıkıntınızı anlatırsanız izolasyon yapıyorlar sesler önemli ölçüde azalır

Özellikle hoparlör ve kapı içi aksamlar çıt çut ses yapar. Genel bir durum. Başına gelmedik Seat kullanıcısı yok gibidir. Malum ülkemiz yolları çok iyi olduğundan dolayı, bütün araçlar yamuluyor.

Kapılardan gelir.
[doublepost=1488554427,1488554379][/doublepost]Merhaba serviste ne kadar süre kalıyor
Ne kadar sürüyor.

Kapılardan gelir.
Kaç para istiyorlar reis?

Note 5 cihazımdan gönderildi

Geri
Üst Alt