Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger seti değişimi

alione79

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kolay gelsin.2000 model cordoba aracım var triger setini piyasada veya serviste kaça değiştirebilirim.Triger seti değişiminde neler değiştiriyorlar acaba?

triger seti Ağır bakıma girmektedir.Ücreti hakkında bilgim yok fakat ağır bakımların serviste yapılmasından yanayım 90.000 km de kayışlar değişir 120.000 km de bilyeleri değişir bence 90binde iken hepsini değiştirmeni tavsiye ederim kafan ağrımasın

ben degıstırdım 2003 leon komple set olarak icinde 10 yada 12 parça var komple değiştirmeyi tavsiye ediyorlar 460 Tl işçilikle beraber bide gaz kelebegini tamizlettirin filitreleride değiştirin hepsinin km aynı olsun Farkı hisseddirecektir

ben degıstırdım 2003 leon komple set olarak icinde 10 yada 12 parça var komple değiştirmeyi tavsiye ediyorlar 460 Tl işçilikle beraber bide gaz kelebegini tamizlettirin filitreleride değiştirin hepsinin km aynı olsun Farkı hisseddirecektir

Boğaz kelebeği temizletilmesi iyi birsey fakat iyi bir ustaya yaptırılmalı adaptasyon sorun olabilir

arkadaşlar kolay gelsin.2000 model cordoba aracım var triger setini piyasada veya serviste kaça değiştirebilirim.Triger seti değişiminde neler değiştiriyorlar acaba?

Muhammer bey triger setiyle içerikte...
triger kayışı triger gergi bilyası şarz kayışı şarz gergi bilyası devirdaım ve 3 lt antifirz olmak kaydıyla set halinde değişmektedir...
bunun ücreti işçilik dahil 420 tl dir... ( işçilik ve yedek parça 1 yıl garantilidir... kullandıgımız yedek parçalar bire bir orjinaldir... )
bu fiyatda scw ailesine özeldir...
bunun yanında ise scw ailesine ücretsiz olarak 101 nokta cekh-up boya koruma ve motor koruma siz scw ailesine hediyemizdir...
servisimize buyrun gelin hem tanışırız hemde size ikramlarımızı sunarken ayrıntıları konuşuruz...

Geri
Üst Alt