Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger Kayışı

iyi de triger değişimi 120km gözüküyo TSI'da..
hatta Mert abi söylemişti diye hatırlıyorum en az 6 ay önce..

zincir olsa idi değişim görünmezdi yiğitcim.

zincirler ömürlük mü abi emin misin. ??

teoride zincir li araçlar için bu şekilde belirtiliyor. benim golfün kitapçığında TSİ lar için değişim ömrü kısmında kısa çizgi vardı :) yok anlamında yani.

yarın Erya'da İsmail ustaya sorcam artık emin olamadım.. :)

Arkadaşlar yeni 2005 İbiza sahibi oldum ilk arabam. 67000 km aracım trigeri için satan adamın bilgisi yoktu. Ne önerirsiniz ciddi ağır bibakım anladığım kadarı ile. servis bakıp değiştir ya da bekle henüz erken diyerek yonlendirme yapar mı sizce ne yapmalıyım

Arkadaşlar yeni 2005 İbiza sahibi oldum ilk arabam. 67000 km aracım trigeri için satan adamın bilgisi yoktu. Ne önerirsiniz ciddi ağır bibakım anladığım kadarı ile. servis bakıp değiştir ya da bekle henüz erken diyerek yonlendirme yapar mı sizce ne yapmalıyım
yetlili srv.girmişse aracınız zaten bilgileri vardır ve size söyler. fakat servis bilgileri yoksa mutlaka değiştirin.çok daha büyük masraf açar.hele hele başınıza yolda giderken triger kopması gelmediyse şimdiye kadar, inanın anlamazsınız üst üste marşa basarsınız ve geçmiş olsun yeniden motor yapılması gerekir.

Bu arada kendini üyeler kısmında tanıtırsanız çok seviniriz.

Geri
Üst Alt