Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger kayışı değişimi

raider

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum. Aracım 2007 cordoba 1.4 tdi. Benden önceki sahibi trigeri 60 bin de değiştiğini söyledi. Bildiğim kadarıyla her 60bin de değişmesi gerekiyor. Özel servisten orjinal parça kullanılırsa 900 tl civarı fiyat aldım. Parça garantisi olduğunu söylediler. Ancak fiyat bana çok uçuk geldi. aracım 120bine yaklaştı. Yakın zamanda triger değiştiren var mı? Malatya da seat yetkili servisi yok. Doğuş oto dan orjinal parçaları kendim alıp başka yerde değiştirmeyi düşünüyorum.Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

triger aracın olmazsa olmazlarından...trigeri kopardınızmı motoru sardırıp külfetin içine girmeyin.3 silindirli motorların bakımı diğerlerinden pahalı cunku tamirlerde bakımlarda ulaşılması güç bi o kadar zor motor var araclarımızda...
triger servis fiyatıyla dışarısı aşa yukarı aynı..dışarıda temiz 700...iyi ustanız varsa neden olmasın...ama yetkılı serviste triger sonrasında yaşanabılcek olumsuzluklarda 6 ay işcilik ve parça garantili...ona göre kıyaslayın...cordobaların trigeri 90 bin km de bir,eğer dolmazsa 4 yılda bir...butcen iise erkene de alabilirsiniz...
haa unutmadan triger değişimine devirdaim su pompası kırmızı antifirizene kadar herşeyini yineleyin cunku işciliği pahalı ulaşılması güç yerde....devirdaimle su pompası da fazla bi fiyatı yok ıskonto vs de istersiniz olur..bildiğim kadarıyla taksit de yapabiliyolar ben yaptırmıştım 5 ay sorarsınız...triger ustalık değil sanatkarlık ister :)

Geri
Üst Alt