Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

triger fiyatı için tavsiye

ersan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımda bazı yaptırmak istediğim şeyler var bunun en önemlisi triger belki değişmek şstemiyodur ama en son ne zaman değiştiğini bilmediğim için değiştirmeyi düşünüyorum ön takım frenler kaportada bi kaç çiziği boyatmak gibi şimdilik triger fiyatı alayım dedim internetten servisever diye bi site buldum teklif yazdılar bana yakın olan 2 servisten biri 650 yazmış diğeri bana daha yakın istanbul maltepede 480 tl yazmış sizcen nasıl yaptırmalımıyım böyle fiyatlara

ben sanayide 150-250 tl arası tam hatırlamıyorumda bu civarda bi fiyat almıştım

bence ilk en önce fiyatları araştırın ama triger kayışı önemli parçadır bilindik yerde ve orjinal parça kullanılması lazım eger triger ehli
yapmazsa ileride motor ilgili sıkıntı yaşarsınız ve buradaki arkadaşlar usta tavsiyesinde bulunacaklardır

Bencede yetkılıservisten orjinal parça al dışarda yaptır

Beni EDS'ler İYİ TANIR

Seat dahil VAG grubunun triger setleri Contitech'dir. Servis ne takıyor hiç görmedim ama yaptırdığım bir çok VAG'da bu marka takılmıştı. Neredeyse tüm yedek parçacılara da bunu satıyor zaten.

Triger setlerinin fiyatları ucuzdur. Yani komple seti 180 TL'ye alırsınız. Ama mühim olan takılmasıdır. Aracınızın başında durun, gitmeden önce de "SENTE ATLAMASI" ya da "SENTE KAÇIKLIĞI" konularını araştırıp iyice kavrayın, oraya gittiğinizde de kasnak ile kayıştaki çizgilerin denk getirilip getirilmediğine iyice dikkat edin.

480 TL çok pahalı değil, eğer fatura keseceklerse ve garanti vereceklerse yaptırın. En azından 6 ay parça garantisi vermeliler. Tabi parça garantisinin sebep olduğu arızalar için de geçerli olduğunu düşünerek onaylıyorum.

Ümraniye Merkez otomotiv yakın mı size?

Orayı arayın bir de. Hasan usta bildiğim kadarıyla SCW' de de sevilen bir usta.

Geri
Üst Alt