Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger Bakımı Fiyatı

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Bugün Adana Kaviden bir servis görevlisi aradı yaklaşık 20 aydır servisimize uğramadıgım için bana %10 indirim yapacaklarını söylediler

Triger bakımı için egsantrik kayışı, V kayışı, triger gergisi ve yanlış hatırlamıyorsam 1 tane daha gergi gibi birşey söyledi su pompası bakımda sökülüp bakılır sorun yoksa değişmez dedi ve 360 TL ye kadar telefonda düştü.. Ben 250 dese yine Kavinin kapısından içeri girmeyeceğim için pazarlık etmedim ama fiyat uygun geldi bi yandan:confused:

nası triger bakımı fiyatı bu yahu.. :)

Görkem abi ile aynı fikirdeyiz servise Hayır :D

Fiyat uçuk derecede iyi ama bu fiyata olmaz işin içinde başka bişi vardır.
Normalde triger değişiminde-v kayışı-triger-gergi kayışı,rulmanı,devirdaim değişir yani değişmesi bu ağır bakım için önemli.Orj triger markası continental dir bilginiz olsun.

xx

ıscılık dahılse fıyat gayetnormal hacı bende tam takım 375 e yapmıstım ıscılık dahıl.devırdaım v kayıs trıger set olarak komple deıstı.

Fiyat uçuk derecede iyi ama bu fiyata olmaz işin içinde başka bişi vardır.
Normalde triger değişiminde-v kayışı-triger-gergi kayışı,rulmanı,devirdaim değişir yani değişmesi bu ağır bakım için önemli.Orj triger markası continental dir bilginiz olsun.

xx

v kayışı egsantirik kayışı gergi ve bir parça daha vardı o sadece su pompası yani devirdaim

v kayışı egsantirik kayışı gergi ve bir parça daha vardı o sadece su pompası yani devirdaim

Aslında değişimde şunlar yapılmalı
Triger kayışı
V kayışı
Gergi kayışı
Gergi rulmanı
Devirdaim
Motor yağ pompası zinciri( Bu parçayı pek değiştiren olmaz ama çok büyük sorunlar yaratan bir parçadır değişmesinde çok fayda vardır.Sorunların büyüklüğü ne derseniz koca bi motoru hiç edebilecek bir parçadır.Bu parça triger ve diğer kayışlar sökülmeden ulaşılamayan bir yerdedir.
2 ay sonra ben bunu değiştireceğim normalde elinizde para varsa bu parçayı yetkili serviste değiştirmenizi öneririm.

xx

Triger kayışı
V kayışı
Gergi kayışı
Gergi rulmanı
Devirdaim bunlara ek olarak baskı balata 800tl tuttu.

az önce tekrar görüştüm saydıgım gibi devirdaim hariç dedi zaten devirdaim dediğimiz yani su pompasını gerekli değilse değiştirmiyorlarmış ama Engin abi söylediğin zincir benimde aklımda yağ pompasının küçük bir zinciri varmış onu değiştirmek gerekiyormuş bir anda yağlamayı kesebiliyor yani

az önce tekrar görüştüm saydıgım gibi devirdaim hariç dedi zaten devirdaim dediğimiz yani su pompasını gerekli değilse değiştirmiyorlarmış ama Engin abi söylediğin zincir benimde aklımda yağ pompasının küçük bir zinciri varmış onu değiştirmek gerekiyormuş bir anda yağlamayı kesebiliyor yani

o zinciri bi önceki bakımda değiştirmemiş miydin zaten Görkem ben mi yanlış hatırlıyorum.. :)

Geri
Üst Alt