Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Traxxas Slash

Kardeşim daha önce kullanıyormuydun rc araç bilmiyorum ama biraz kullandıktan sonra deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim zira bende bu ara traxxas e-maxx'e takmış durumdayım yada benzinli revo 3.3 1/8 sen hangisini önerirsin benzinliler zahmetli ama elektrikliler içinde batarya çok çabuk bitiyor diyorlar

güzel seçim :) ben savege 4.6 kullanıyorum canavar bişe bakalım takasa girecem savage 5.9la :) temizse değişicem :D

bende de bundan var zamanında iyi para vermiştim şimdi evde yatışta :)

Tacoma1.jpgTacoma2.jpg

Ekli dosyalar

• Tacoma1.jpg
    Tacoma1.jpg
    6.9 KB · Görüntüleme: 8
  • Tacoma2.jpg
    Tacoma2.jpg
    6.6 KB · Görüntüleme: 12
Kardeşim daha önce kullanıyormuydun rc araç bilmiyorum ama biraz kullandıktan sonra deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim zira bende bu ara traxxas e-maxx'e takmış durumdayım yada benzinli revo 3.3 1/8 sen hangisini önerirsin benzinliler zahmetli ama elektrikliler içinde batarya çok çabuk bitiyor diyorlar

öncelikle herkese yorumları için teşekkürler bende rc konusunda daha yeniyim bu ikinci aracım bugün dışarı çıkarttım iki çeker oldugu için çok fazla karda gitmiyo gerçi onunda çaresi var zincir takınca kar buz dinlemiyo videolarda gördüğüm kadarıyla aldığım yer karda kullanıcaksan 1/10 dedi küçükler rahat gitmezmiş traxxas e-maxx için bişe diyemiyeceğim ama traxxas slash dan çok memnunum hatta yaza 1/10 elektirikli dört çekerini alıcam :D bataryanın ömrünü bilmiyorum ama kullanım süresi benimkinin baya iyi bugün şarjı tam dolu olmadığı halde yarım saat kullandım şarjıda daha vardı
[h=3][/h]

Geri
Üst Alt