Transformers iş makinesi taşıyıcıya nasıl yüklenir | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Transformers iş makinesi taşıyıcıya nasıl yüklenir

Konu, 'Video' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

 1. - 48 -

  - 48 - SCW Üyesi

  1.987
  633
  113
 2. fnasif

  fnasif SCW Üyesi

  5.483
  284
  83
  uzun zamandır sıkça gördüğüm manzaralardan :) ilk gördüğümde bende epeyce heyecanlanmıştım
   
 3. - 48 -

  - 48 - SCW Üyesi

  1.987
  633
  113
  ben ilk gördüm benim heyecanım normal o zaman
   
 4. fnasif

  fnasif SCW Üyesi

  5.483
  284
  83
  yazın THY Opet şantiyemize gelseydin bu heyecan seni hiç bırakmazdı emin ol:) bir yerde 3 mt genişlik 7 mt derinlikte açılmış ve göçmeye hazır boru kanalı, diğer yanda jet hatlarında çalışan boruyu kanala indirmeye odaklanmış ve rulolarla kuçaklayıp kanala atmaya çalışan 4er mt arayla dizil 4 ekskavatör, yukardan 3 tm üstümüzden 2.5 dakka arayla piste inen uçaklar... Çok hararetli keyifli bir çalışmaydı valla, inşallah yakın zamanda benzer bir iş gelir de pas tutmayız.

  Bu manzaranın en keyifli zamanları temmuzda Florya plajında iken yaşandı. Yine benzer manzarada bu sefer vinçler, denize boru çeken tekneler, spor yapmaya çalışan birbirinden fit vücutlar, denize giren yada kumsalda keyif yapan şortlularla bikinililer bizim kaynakçılarla nerdeyse bütünleşik pozisyonda festival gibiydi yani :eek:key:

  Yakın zamanda Antalya'da yarım kalan işin bitirilmesinde de benzer manzalar görürüz inşallah ama o proje bana ait değil malesef.
   
 5. fnasif

  fnasif SCW Üyesi

  5.483
  284
  83

Sayfayı Paylaş