Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tramer Kaydı ve Plaka

sermet34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

Bir araç buldum; Aracın plakasını sorguladıgımda ***2686 şase nolu aracın "2010" tarihinde 30,000 "2011" tarihinde 10,000 TL hasar kaydı cıkıyor. Fakat bu araç 2011 model.. 2 adet Hasar kayıtları tek şase nosuna ait görünüyor TRAMER kaydında.

Şimdi sorum şu; Aracın sahibi derki araçta tek bir kaza, boya, değişen yok.Daha önceden kullandığımız plakayı bu araca taktık diyor..

Tam aradığım aracı buldum derken. Yine midemi bulandıran bir iş cıktı başıma..
Fiyat olarakta 37,000 Diyor.. Tramer kaydı ve fiyatla ilgili düşünceleriniz nedir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...34-800-km-de-kazasiz-boyasiz-126524669/detay/

Uzak dur derim. 37000 tl ile kumar oynanmaz.

bencede başka bulursun aramaktan vazgeçme

hocam bosver az bıraz daha kesenın agzını ac fr al

Plakadan yapılan sorgulamalar cogu zaman sağlıklı sonuç vermiyor. Plakanın üzerinde egèr eski takılı olduğu aracta hasar olmuşsa onuda gösterebilir. En sağlıklı sorgulamayı sigortaciniza şase no vererek yaptırmanızı tavsiye ederim. Benim sigortacı arkadaşım var ve araçta kaskodan cam degısmesi yapılmış mı onu bile bana söylüyor :)

araç forumdan evet araç 2011 ama 2010 yılının sonlarında alındıysa 2011 dıye gecebılıyor onuda unutmayın.

hiç uğraşma arkadaşım bunlarla , şayet mümkünse birazcık daha fiyat olarak çıkabilirsen FR alman daha mantıklı gibi duruyor.
Hali hazırda hem 2012 model olur hem de tonlarca özellikte cabası

hayırlısı olsun

Ya bekar olsam bi dakka durmam :) Evliyim ve farklı ıhtıyaclarım var sorumluluklarım aradaki fark 2 mılyar olsa FR alırım (yani 37'38 e sunrooflu bi FR bulsam) .. Temız 2011 Fr'lar 42-43 ten asagı zor bulunur o kadarda param yok.. Limitimin son kademesi 36-37.. Kasko vergi sıgorta zaten 3000 lira tutuyor.. Yanı FR almaya kalksam ben. 40-41 araca versem ki (sunroofyok) 3 milyar kasko sigortaya versem 45 cektıgım kredıyede 6 mılyar faiz odesem :))) 2013 FR parasını 2012 FR'a vermıs olacam.. O yuzden FR suan hayal benım ıcın..

Geri
Üst Alt