trakyalılar :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

trakyalılar :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
selam arkadaşlar dün itibariyle iş gereği kendimi çorlu ya attım :) 2-3 ay fabrika işlerine geldim ..menekşe mahallesi sanırım.oteldeyim otoparkında da cordoba yatıyor ... :) orion ya da farklı yerlerde organısyazyon oldu mu bana seslenin eee misafiriz ağır misafir...*** stckiri söküp onun yerıne scw yapıştıracak yiğit moderatör arıyorum :) @KİREÇ tanışalım... ayrıca buraya benım oğlan üye yapmıştı bazı bilgiler yanlış girmiş dogum tarıh vs ..bunları kişisel bilgileri nasıl guncelleyebiliriz düzeltebiliriz @kfy abi

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
selam arkadaşlar dün itibariyle iş gereği kendimi çorlu ya attım :) 2-3 ay fabrika işlerine geldim ..menekşe mahallesi sanırım.oteldeyim otoparkında da cordoba yatıyor ... :) orion ya da farklı yerlerde organısyazyon oldu mu bana seslenin eee misafiriz ağır misafir...*** stckiri söküp onun yerıne scw yapıştıracak yiğit moderatör arıyorum :) @KİREÇ tanışalım... ayrıca buraya benım oğlan üye yapmıştı bazı bilgiler yanlış girmiş dogum tarıh vs ..bunları kişisel bilgileri nasıl guncelleyebiliriz düzeltebiliriz @kfy abi
oj geldin beyaaa...
angi otelde kalıyon. yarın öğleden sonra müsait olursan görüşebiliriz.
olmadı pazar günü halısaha maçımız var. orda diğer arkadaşlarla da tanışmış olursun...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Trakya ya hoşgeldin kardeşim... Gerekli ilgi alaka fazlasıyla verilir... :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
oj geldin beyaaa...
angi otelde kalıyon. yarın öğleden sonra müsait olursan görüşebiliriz.
olmadı pazar günü halısaha maçımız var. orda diğer arkadaşlarla da tanışmış olursun...
hoşbulduk...ergene de :D pazar gunu bana uyar geliriz evlat cordiyle :) yalnız trafiğinizi hiç beğenmedim trafik polisi şaşırmış vaziyette beklıyor bişi yapamıyorlar ben boyle kalabalık ilçe hiç görmedim :D