Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trakyadan dünden bugüne ibiza

Reyis selam araç çok güzel duruyor, farlarla ilgili bir şey düşünüyor musun bende ibiza alacağım ledli farlar çok hoşuma gidiyor ama nasıl yapılabilir pek bir bilgim yok

a.slm dostum evet sisleri ve farları cree led yapabılıyorsun hıç bır sıkıntısı yok şimşek etkısıde cok guzel montaj işlemi de basit ama degerlerini tam olrak bende bılmıyorum yanlış bılgı vermım bunun ıcın kullnan arkadaslarım yardımcı olur @AdeM59 ve @goku musaıt zamnda sana donus yaparlar takıpte kal.

son çıkan kasalarda gündüz ledi var ve arka stoplar ledli.
ama şimşekli olanlar da kolay montajlı...

son çıkan kasalarda gündüz ledi var ve arka stoplar ledli.
ama şimşekli olanlar da kolay montajlı...

evet murat abı ayrıntıyı atlamadı yenı kasa alıcaksanız onlar gunduz ledlı ve arka stoplarıda oyle mesela bnm aracım 2014 model reference uzun ve kısa tek farda bu yuzden cok basıt o sebepten tercıh edıcegınız model pakete göre degısmeler olucaktır.

a.slm dostum evet sisleri ve farları cree led yapabılıyorsun hıç bır sıkıntısı yok şimşek etkısıde cok guzel montaj işlemi de basit ama degerlerini tam olrak bende bılmıyorum yanlış bılgı vermım bunun ıcın kullnan arkadaslarım yardımcı olur @AdeM59 ve @goku musaıt zamnda sana donus yaparlar takıpte kal.
Ledli far derken bahsetmek istedigi ne acaba onu anlamadim abi ? Ampulleri led ampul ile degistirmekse yapilabilir ki yaptikda örnek @goku @59yr558 Ama demek istedigi orjinal ledli bixenon farsa onun icin bisey diyemem o biraz tuzlu

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen cree led uyguladık, sıra @AdeM59 da ibiza cupra far takımı pahalı

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jant ve yayın değiştirmediği araba yok. Allah kaza bela göstermesin.

Samsung'tan gönderildi...

Geri
Üst Alt