Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trakya organizasyon

Tekirdağ'da veya ilçelerde yok galiba üye, akşam vakit geçirirdik neyse netten xforex takılırım artık.

Çanakkale bana da uyar, gelen varsa bu pazar yada haftaya geçelim, yalnız tadı olmaz.

çanakkale şehitlik baharda yaparız gece konaklamalı...

selamlar arkadaşlar aranıza bugün katıldım. daha çömezim yani anlıycanız. çanakkale gezisi oldumu olmadımı bilmiyorum yardımınızla bu konulara alışacağım eğer olmadıysa hafta sonu olursa bende katılabilirim.

selamlar arkadaşlar aranıza bugün katıldım. daha çömezim yani anlıycanız. çanakkale gezisi oldumu olmadımı bilmiyorum yardımınızla bu konulara alışacağım eğer olmadıysa hafta sonu olursa bende katılabilirim.

ilgine teşekkürler..çanakkale org.ilk baharda yapmayı planlıyoruz.sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz.saygılar.

teşekkürler hafta sonu olduğu sürece büyük bir aksilik olmadıkça katılırım.

Trakyada kimse yok sanırım, tek temsilci benim bu diyarlar benden sorulur artık :D:D

Geri
Üst Alt