Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trakya Arslanı

BlaCKaDDeR

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Aşağıda kısaca bahsedeceğim Leon u alarak aranıza katıldım.
Seat Leon 1,2 Tsi 110 Hp Style Paket, Advanced Donanım, kırmızı renk.
Kasım 2016 çıkışlı. İlk sahibinden. 1 ay kadar önce 6500 km de İzmir den aldım.
Düz Style pakete ek, Advanced donanıma sahip. Bu donanımda 17" dynamic jant, ön arka optik park sensörü, Seat full led farlar, alcantara deri döşeme, arka kol dayama, koltuk altı çekmeceler, 6,5" büyük ekran dokunmatik teyp, 4 hoparlör, 4 tweeter var.
Araç gerçekten çok temiz. Sıfır ayarında. kokusu üzerinde. Ama adetten önce Dynamoss a check up a soktum. %100 orjinallik teyidini aldık. Daha sonra Mbu Seat bayiine giderek tüm kayıtlarını inceledim. (Hiç kaydı olmamasına rağmen) Daha sonra ver elini noter.
Cam tavan haricinde araçta "şu da olsaydı iyi olurdu" denilecek neredeyse hiçbir şey yok. Style standardında far, yağmur sensöründen katlanır ve geri viteste kaldırımı gösteren aynalara, kararan dikiz aynasından dijital klimasına kadar herşey mevcut. Başka marka/ modellerde opsiyon adı altında geçen birçok özellik Leon da standart. Bu da tam bir F/P aracı olmasını sağlıyor Leon un.
Sağolsun aldığım arkadaş gizli özelliklerini de açtırmış. Kadran selamlama, dönüşe duyarlı sisler vb gibi. Ek olarak 3D bagaj havuzu ve alüminyum kapı eşikleri var Leon da. Ben de kapı kilit kapağı ve sis farı çerçevesi nikelajı alarak taktım araca.

Yapılacaklar arasında cam filmi, arka tampon kaplaması, seramik uygulaması gibi basit birkaç işlem var.

Araç gerçekten çok hoşuma gitti. Severek ve beğenerek, gönül rahatlığı ile aldım şükür. Bu süreçte her dakika bana yardımcı olan ve beni zehirleyen Tuna ve Doğuş kardeşime çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun aracınız mbu da çalışanlar iyidir ustaları da içten dir güzel ve keyifli kullanmalar aracınızı

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun kerem abi tekrar aileye hoşgeldin :)

Trakya'dan gönderildi..

Hayırlı olsun aracınız mbu da çalışanlar iyidir ustaları da içten dir güzel ve keyifli kullanmalar aracınızı

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler. Gerçekten öyleler. 2 kişi etrafımızda pervane oldu tabiri caizse. Neredeyse sıfır km Ateca alacaktım. :D

Hayırlı olsun kerem abi tekrar aileye hoşgeldin :)

Trakya'dan gönderildi..

Sağolasın Adem. Tekrar teşekkürler kardeşim. Hoş bulduk.

Abi aramıza hoşgeldin keyifli forumlar;)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt