Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafikteki Enteresan Tipler :)

Biliyorum bu şekilde bir gün başıma iş alacağım ama haklılık konusunda karşı taraf tamamen haksız olduğunda engel olamıyorum kendime...[/QUOTE]

İnanın olay yaşandıktan sonra insan neden dahil oldum diye kendine kızıyor ama yucel88 kardeşim çok güzel ifade etmiş bence durumu :)

Sizden başka herkese deli ve ne yapsa yeridir diye düşünün siz ilk tedbiri alın kimseye güvenmeyin yavaslar durur diye kırmızı ışıkta bile geçen bir toplum var ne olsa herkesin mezara yetişme telaşını da unutmayalım biz kendimizi güvene alıp öyle devam edelim. Emniyet kemerini mutlaka takın arka koltuk dahil
Pardon mehmet kardeşimiz :)

Park halinde araçtan ayrılırken, yerleri süpürmekte çöpçü abinin seslenmesi:
+yaa az geri alır mısınız?
-Neden ki? (Engelli girişine falan denk geldim sanıyorum)
+Altını da süpürcem!
o_O

Yolda 50 ile gidiyorum bir gün. Sol şeritteyim. Arkamdan bir transit geldi. Sağ ve orta şerit de boş bu arada geçebilir. 2 kez kornaya bastı. Hızlanmamı istiyor. 70 e çıktım. Aramız biraz açıldı. Sonra yaklaştı 4-5 kez daha kornaya bastı. Ben de haliyle delirdim. Orta şeride geçtim. Transit geçti beni. Arkasına takıldım. On saniye kadar aralıksız kornaya asıldım. Sonra orta şeritten tekrar yanına geçtim biraz da öyle bastım. Sonra bastım geçtim.
Abi basmayın şu kornaya durduk yere yahu. Cinnet geçirtiyor insana yemin ediyorum. Bana durduk yere sarı ışık yanar yanmaz falan kornaya basıyorlar ya sanki yüzüme sövmüşler gibi geliyor.

o trafikte gidebildiğimiz kadar hızlı gittiğimiz halde arkadan selektör yakıp, korna basanlar!
Onların önünde duruverip 4lüleri yakmak -hobilerim arasında

Al benden de okadar...araba sollarken arkadan sanki farlar disari firlayacakmis gibi selektor yapanlar benden nasibini aliyorlar...sanki tabakhaneye gidiyor

Al benden de okadar...araba sollarken arkadan sanki farlar disari firlayacakmis gibi selektor yapanlar benden nasibini aliyorlar...sanki tabakhaneye gidiyor
Sürekli Tekirdağ'a gidip geliyorum, sol şeritte 120 ile giderken önümde birsürü araç olmasına rağmen selektörle gelen oluyor arkadan. sanki yol versen gidebilecekmiş gibi. Çok garip işler..

Sürekli Tekirdağ'a gidip geliyorum, sol şeritte 120 ile giderken önümde birsürü araç olmasına rağmen selektörle gelen oluyor arkadan. sanki yol versen gidebilecekmiş gibi. Çok garip işler..
Bugun yine öyle bi densiz 308 denk geldi. İzmir çeşme otobanda Araba sollamaya çıktım, uzaktan bana selektor yapmaya başladı. Neyse ben uymayarak sollamamı yaptım. Tam sağa geçecektim ki baktım benim sağıma geçmiş makas atacak. Yermiyim ben bunu, yemem
Vitesi çektim 4 e kökledim tabi o da bastı ama ne yazıkki kaldı sağda. Geçemedi tabi . Böyle tiplere derslerini vermek lazım.

Geri
Üst Alt