Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafikte sorumluluk hareketi...

mfb

Kayıtlı Üye
kesinlikle çok başarılı olmuş defalarca izledim çok beyendim türkiyede böyle bir çalışma hakikaten hayret uyandırıcı ama çok hoş

en azından o saçmasapan canavarından daha iyidir :D

video gözükmüyorsa navige

TR'den beklenmeyecek bi reklam ama yine konuyu görselle iliştirmek konusunda sıkıntı var..
insan sormadan edemiyo orda o çocuk olmasa bile sokağın geri kalanı zaten dolu nerden gidecek o eleman..tabii bi de o elemana söylemek lazım arnavut kaldırımı üzerinde fazla yüklenmesin, arabasına zarar her şeyden önce.. :D :D :D

önce yayalar sorumlu davranmayı öğrensin. Zannedersin kaldırımlar araçlar için yollar yayalar...

Superman fragmanı gibi o ne öyle ya :D

Türkiye'de yayınlanacak reklam değil bu. Pikaçuyu görüp camdan atlayan çocuklarımız, bu reklamı görüpte mahallede kamyon araba durdurmaya çalışırken ezilmesin de :D

anlam güzel..ama videoda manasızlıklar var..arabanın üstüne atlayarak ve arabanın üstünde giderek araba yavaşlamaz..diğer yandan şöförün de kabahati yok..frenleri boşalmış..ama ifade etmek istediği olay güzel..bu arada ebeyinlere çok iş de düşüyor mesal yola kaçan topun peşinden koşmamayı öğretmek gibi..araba sürücülerinin de bilmesi geren birşey var o da mahalle aralarında hızlı gitmemek gibi vs.vs.

bir seyleri dusunmusler, icraat yapmak istemisler ama sonucunda berbat bir video cekmisler.
hic begenmedim. :p

Geri
Üst Alt