Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik ve Park Halindeki Sürücülere Uyarı Tavrımız.

Beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 9 81.8%
  • Hayır

Kullanılan: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11
Ben çok bi faydası olacağını düşünmüyorum açıkçası trafikteki magandaları düşününce kağıt israfından başka bişey olamaz kartviziti gören adam güler geçer sadevice ceza yemediği sürece akıllanmaz

Ceza olayına gelince sen istediğin resmi çek trafiğe gönder gelip baktıklarında araç orda yoksa bir işlem yapılmıyor amaç zaten ceza yesin öyle olsun etsin değil atan atsın kağıdı bu şekilde düşündüğümüz için belkide bu sorumsuzlukta hareket ediyor olabilirmiyiz ben inanıyorum o yüzden böyle bişey sundum sizlere fikir olarak

burası Türkiye, burada o kağıdı atmazlar, girip foruma 'KİM KOYDU BUNU BENİM CAMIMA!!!!!!!!' şeklinde bir konu açar, kavga gürültüden başka bir şeye sebep olmazlar.

Forum adı vs. vermeden, espirili bir fotoğraf/karikatür ile kart bırakmak olabilir ama anonim bir şekilde, evet yere atarlar büyük ihtimalle ama 100 de 5 kişi dikkate alsa, gelişme olur :)

burası Türkiye, burada o kağıdı atmazlar, girip foruma 'KİM KOYDU BUNU BENİM CAMIMA!!!!!!!!' şeklinde bir konu açar, kavga gürültüden başka bir şeye sebep olmazlar.

Forum adı vs. vermeden, espirili bir fotoğraf/karikatür ile kart bırakmak olabilir ama anonim bir şekilde, evet yere atarlar büyük ihtimalle ama 100 de 5 kişi dikkate alsa, gelişme olur :)

Kart koyuyoruz diye bizemi saldırcaklar :) yok artık bizim insanımız o kadar kötü değil ya :) yere atabilirler evet fakat kavga dövüş olacak bişi değil bence

Caner Bey, ben destek vermeye hazırım. Göndermiş olduğunuz resm
Bir kisi biseyleri degistiremez fakat daha fazla kisi bir cok seyi degistirebilir. Bi yerden baslamak gerek bakin sizde iyi dusunuyorsunuz

Caner Bey, ben destek vermeye hazırım. Konuyla ilgili size geri dönüş yapacağım

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Park ile ilgili çalışma kesinlikle ters teper. Boşuna forumda tartışmalar yaşanır....densizin biri çıkar sana mı soracağım park şeklimi der sonra da biz uğraşırız. Benden söylemesi.
Ama ikincisi çok güzel...

Park ile ilgili çalışma kesinlikle ters teper. Boşuna forumda tartışmalar yaşanır....densizin biri çıkar sana mı soracağım park şeklimi der sonra da biz uğraşırız. Benden söylemesi.
Ama ikincisi çok güzel...
Ikincisi derken anlamadim :)

Bence uyarı yerine ön yüzde "trafik kurallarına uyalım" ya da "aileniz için dikkat edin" ya da trafik hayattır" gibi daha sosyal içerikler yapılmalı. Tabi bu benim şahsi fikrim.

Geri
Üst Alt