Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik ve Park Halindeki Sürücülere Uyarı Tavrımız.

Beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 9 81.8%
  • Hayır

Kullanılan: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Yoğun olan istanbul trafiği ve diğer büyükşehirlerimizde yanlış şekilde park eden araç sürücüleri dolu ve biz bunları genellikle araç sürücüsü olmadığında uyaramıyoruz hepimiz ayna kapatmaya yada silecek kaldırmaya yeltenmiyor hal durum böyle olunca aklıma güzel ve uyarıcı bir fikir geldi isteyen herkes bunu yazıcısından çıktı alarak kullanabilir diye düşündüm siz değerli üyelerimizin ne düşündüğüde benim için önemli tabikide ben bunun trafiği temizlemek yanlış parkı azaltmak adına güzel bir adım olacağını düşünüyorum fikirleri olan arkadaşlarımız beyan ederse eğer daha doğru düzenlemeleri yapabiliriz.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    55.6 KB · Görüntüleme: 63
Güzel düşünce olmuş ellerine sağlık kart olarakta her araca bırakıla bilir uyarı için

kurye ile elden teslime verildi

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Paylaşım ve düşünce için teşekkürler.

Benim bir zamanlar sürekli uğraştığım konudur. Fakat bu işi tam anlamıyla yapmak lazım diye düşündüm hep. Yurtdışında, büyük ihtimalle Rusya'da, bir grup var. Yanlış park eden ve hatalı sürücelerin ön camını kaplayacak şekilde yuvarlak bir sticker yapıştırıyorlar. Geretiğinde kavga ediyorlar. Adamlara silah bile çeken oluyor. Hep hayalimdeki proje....

Ne yazıkki ülkemizdeki insanlar, tekerlekli sandalyeyle ömrünü geçiren insanları, yaşlı amca ve teyzelerimizi, bebekli insanları düşünemeyecek kadar aciz beyinlere sahip. Bir gün yaşlanacakları veya sakat kalma ihtimallerini düşünmeden şuursuzca yaşayan insanlar, saygısız ve düşüncesiz. Ne yazıkki baş edemeyecek kadar fazlalar.

Büyük ihtimalle, göndermiş oldugunuz resimdeki kağıdı arabasının üstünde gördüğü zaman, buruşturup ve küfür edip, yere fırlatıp atacaktır. Birde çevre kirliliği yapacak...

Keşke, herkes sizin gibi düşünebilse....

Paylaşım ve düşünce için teşekkürler.

Benim bir zamanlar sürekli uğraştığım konudur. Fakat bu işi tam anlamıyla yapmak lazım diye düşündüm hep. Yurtdışında, büyük ihtimalle Rusya'da, bir grup var. Yanlış park eden ve hatalı sürücelerin ön camını kaplayacak şekilde yuvarlak bir sticker yapıştırıyorlar. Geretiğinde kavga ediyorlar. Adamlara silah bile çeken oluyor. Hep hayalimdeki proje....

Ne yazıkki ülkemizdeki insanlar, tekerlekli sandalyeyle ömrünü geçiren insanları, yaşlı amca ve teyzelerimizi, bebekli insanları düşünemeyecek kadar aciz beyinlere sahip. Bir gün yaşlanacakları veya sakat kalma ihtimallerini düşünmeden şuursuzca yaşayan insanlar, saygısız ve düşüncesiz. Ne yazıkki baş edemeyecek kadar fazlalar.

Büyük ihtimalle, göndermiş oldugunuz resimdeki kağıdı arabasının üstünde gördüğü zaman, buruşturup ve küfür edip, yere fırlatıp atacaktır. Birde çevre kirliliği yapacak...

Keşke, herkes sizin gibi düşünebilse....

Bir kisi biseyleri degistiremez fakat daha fazla kisi bir cok seyi degistirebilir. Bi yerden baslamak gerek bakin sizde iyi dusunuyorsunuz

Ses getirecek bir çalışma

Beni EDS ler İYİ tanır

• Beğen
valla ben normal kartı bile bırakırken cekiniyorum :) güzel uygulama olur

• Beğen
Ben ön arka kartvizit şeklinde düşündüm ve 1000 Ad bastırıcam ilk etapta bırakın başkaları stickerli gördükleri araçları kovalasın biz scw'ye yakışan şekilde davranalım :) Trafikteki olumsuzlukları azaltalım ben şahsım adına bu şekilde olumsuz park yapan araçlara koyduğum her kartvizitin araçla beraber resmini çekicem hatta ve hatta bunu benim gibi benimseyip emek veren arkadaşada istanbulun en gözde mekanlarından birinde yemek ısmarlıcam :) Start verelim diyorum

Ben çok bi faydası olacağını düşünmüyorum açıkçası trafikteki magandaları düşününce kağıt israfından başka bişey olamaz kartviziti gören adam güler geçer sadevice ceza yemediği sürece akıllanmaz

Geri
Üst Alt