Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik sigortasına yüzde 50'ye varan zam

Kasko ile birleşmez ise trafikte yediginiz cezalara göre prim çıkacak, birleşirse kasko ve trafik bir poliçe olacak ve kaskonuza ödediginiz rakam+trafik sigortanıza ödediginiz rakamdan baz alırsak daha düşük olma ihtimali de var ama tabi şimdi bir değerlendirme yapmak olmaz cünkü henüz belli birşey yok.Ama yine de herşeye hazırlıklı olmak lazım devletimizin ne yapacağı belli olmuyor.

peki nezaman olur bu düzenleme

bu devlet yönetimiyle olacak bu , oy oy diye yalvaran millet hegemonyasını ele geçirip bindirim üzerine bindirim , gerçi kim gelirse gelsin olacağı bu , durmak yok yolmaya devam hangi ülkede araç taşıtlarında mtv kdv bu fiyatlarla aldığımız aracı yurt dışında 2 tane aynı araçdan alırız ama işde yapıcak birşey yok alışmış kudurmuşdan beterdir

ne kadar olursa olsun 1000-2000 seve seve biz bu meblaları ödemekle yükümlüyüz

selam arkadaşlar 2012 yılılda 3 adet.deyişik zamanda arac aldım vede sattım herdefazında sigorta yapmak zorundaydım ve de hepdeyişik fiyat farkı ile karşıma cıktı 230tl iken sonra 280tl oldu sonra 315 tl oldu şidide 480tl oldu yani busadece devletimize verilen birkacşeylerden biri daha banrolfilandan bahsetmiyoruz .yani nereye gidiyor bu paralar ........şöyle bidüşünürsek 2006 model bir arac nekadar masrafı var diye 12 aylık vergi banrol 360 tl + sigorta 480.buaracın muhaynesi yoksa bide bu var 160tl.yıllık bakım 450tl yerine göre yag filtre derken falan filan. düz hesap 1500 tl sadece devlete durmak yokkk yola devam yol varsa

Geri
Üst Alt