Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik sigortası

NMNYLMZ

Kayıtlı Üye
Bugun trafik sigortamı yeniledim euro sigorta 103 TL. hiçte konu açılmamış siftah yapalım:)

2009 model. Çoğu yerde aynı fiyat valla.

bende 2008 cordobaya 104 e yaptırdım 3 ay oldu

hmmmm 103 lira mı...ben 260 tl ye yaptırdım..çok fark var...

ben 250 ye yaptırdım 5 ay önce, 2010, kasko 1000 TL, taksitte yaptı hepsine daha ne olsun insanın bi yerlere çarpası geliyor:D

2010 ocak ayında 98 model ford mondeoya awiwasa dan 196 tlya yaptırdım o_O

valla çok para sizinkiler nie böyle. Geçen senede 110mu neydi şimdi 103 baya fazla şehir şehir farkmı ediyo yoksa.

Önceki yıldan yapmış olduğun kazalar bi sonraki yıl sıfırlanmıyomuş..%40 sa mesela,bu yıl %20 indirim oluyor..Sonraki yıl da geri kalan %20 düşüyor..O da kaza yoksa eğer...Benim önceki yıldan sigorta bozulmuştu,2 senede ancak hasarsızlık bitti ve ona rağmen indirimden pek yararlanmadım..250 küsür lira ödedim bu sene...Birde sigorta şirketlerinin hepsi aynı fiyatı çekmiyor...

Geri
Üst Alt