Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik Sigortası Veteriner?

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biraz önce face'te şöyle bir yazı gördüm doğruluk payı nedir bilen varmı?.. Bi hayvana çarpıp onu veterinere götürürsek masraflar trafik sigortasından karşılanacakmış... doğrumudur acaba bu?

öyle bir madde çıktıysa çok güzel ama hangi duyarlı hayvansever vatandaş zamanından fedakarlık edipde götürecek kiii??
ben aşırı hayvan sever besler olarak hayvana çarpacağıma duvara araca çarparım daha iyi...

öyle bir madde çıktıysa çok güzel ama hangi duyarlı hayvansever vatandaş zamanından fedakarlık edipde götürecek kiii??
ben aşırı hayvan sever besler olarak hayvana çarpacağıma duvara araca çarparım daha iyi...
abi şimdi sen duvara çarpınca duvar ustasının parasınıda acaba trafik sigortası ödüyo mu:D:D çok politik bi soru oldu ama

haa tabi trafik sigortasınından artık kasko gibi delinme ve yıllık poliçe miktarı artar elbette bu da dezaavantaj olur...

abi şimdi sen duvara çarpınca duvar ustasının parasınıda acaba trafik sigortası ödüyo mu:D:D çok politik bi soru oldu ama
yokk ödemez kaskoluysan sorun yok ama artık trafik sigortasında da hasara göre poliçe artışı oluyor..
ama hayvanın özellikle bir köpeğin hakkını mahşerde sigorta kaskoyla kurtaramazsın...

Ben bunu daha önce duymuştum..Sanırım yeni bir olay değil,fakat doğruluk payı nedir bilmiyorum...

Kesinlikle katılıyorum sana Feridun abicim .. Bugun 100 kişiden ancak 5'i öyle bir çarpa durumu olunca alıp veterinere gider o yüzden olup olmamasının o 5 kişi için önemi var.. Avrupa ülkelerinde öyle değil gerçekten birçok ülkeye gittim hiçbirinde bizdeki gibi değil bazen hayvanların daha önem gördüğünü bile söyleyebilirim neyse düzelecek umarım

Sigorta carptıgınız hayvanların masraflarını karşılıyor.
Ayrıca yukarda birisi sormuş duvara çarptıgında duvar ustasının parasını ödüyor mu diye evet ödüyor.
Trafik sigortası eğer suclu siz iseniz karşı tarafın bütün masraflarını belli limit dahilinde karşılıyor.

Konuyu hortlatmış olduk ama Bilgi vermek acısından ;)

Geri
Üst Alt