Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik sgortasi fazla çikiyor

Vay arkadas bu nasil is hem trafik sigirtasi hem kasko madem kasko var trafik sigortasi niye hadi trafik sigortasi yaptiriyorsun kaskoya noye gerek olsun. Ulen herseyi AB ye uyduruyorlar ama boyle seyleri gormezden geliyorlar.

Sent from my iPhone 5⃣ and Tapatalk

Aynısını bende defalarca söyledim.. Şunu birleştirin tek olsun kasko yada sigorta her neyse zorunlu hale getirin kabulümüzdür...

Aynısını bende defalarca söyledim.. Şunu birleştirin tek olsun kasko yada sigorta her neyse zorunlu hale getirin kabulümüzdür...

Varya niye boyle anlamak cok zor zam yapmakta asla gecikmeyiz saniyesinde yansitilir, birsuru abuk subuk uygulama getirirler AB standartlari diye ama zorunlu trafik sigortasi kasgo gibi sacmaliklarin oldugu bir nokta olunca gormezden gelirler.

Sent from my iPhone 5⃣ and Tapatalk

kaskoyu geçtik trafik sgortsına bile limit yok bizi ancak hızır a.s kurtarır

Dostum 13 farklı fırma ıle calısıyorum ben turkuaz sigorta adapazarında ıstersen ara yardımcı olayım fıyat alıp calısalım en uygun ındırımlı kaca alabılır bakalım 05553565787

tşk. kardeş daha 5-6 günüm var telefonu aldım ama arayaıp sorarım tşk

Her zaman kardesim whatsapp var oradanda yazabilirsin

Geri
Üst Alt