Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik hayattır..

AYDKRD

Kayıtlı Üye
dün yeni makyajlanmış kasa FR kırmızı.. elma şekeri rengi olan.
Başakşehir istikametinde seyir halinde gidiyorum.. sağ şeritteyim bu bahsettiğim araç önüme geçmek istedi.. yol verdim sol şerite geçip frene bastım.. sağ şeritte yanımda sağ kapı ile onun ön çamurluk hizasında gidiyoruz.. arabanın gazına mı geldi gençliğinin hatası mı o hizadayken bildiğin tam solu koydu bana.. sola yatmamla bariyer arası yarım metre kala frene bastım önüme atladı..
Öldürmeye teşebbüş başka bir şey değil. İlerde kestim önünü, indirdim.. 20 yaşında var yok. Baba parası yiyen tip.. 'görmedim ağbiii' tabi orda söylediklerimi burada söyleyemiyorum.. arkadan bir motor geldi arkadaşlarmış..
Hayırdır abisi.. kusura bakması, görmedik etmediği vs...

İkisini zor alıyorlardı elimden..
benim yaşım 32.. hepimiz tıpa gaz gidiyoruz belki ama bu yaşıma geldim şerit hizamda olan hiç bir arabaya üstüne kırıp geçmedim. Makas atmak, sıyırma geçmek üstüne kırmak.. bunlar başka şeyler. Trafikte hepimizin can taşıdığını ve 20 yaşında bu tipte adamlarla aynı yerde nefes aldığıma üzülüyorum..
umarım bu guruba üye olmaz.. hala hırsımı alamadım.
Saygılarımla..

dün yeni makyajlanmış kasa FR kırmızı.. elma şekeri rengi olan.
Başakşehir istikametinde seyir halinde gidiyorum.. sağ şeritteyim bu bahsettiğim araç önüme geçmek istedi.. yol verdim sol şerite geçip frene bastım.. sağ şeritte yanımda sağ kapı ile onun ön çamurluk hizasında gidiyoruz.. arabanın gazına mı geldi gençliğinin hatası mı o hizadayken bildiğin tam solu koydu bana.. sola yatmamla bariyer arası yarım metre kala frene bastım önüme atladı..
Öldürmeye teşebbüş başka bir şey değil. İlerde kestim önünü, indirdim.. 20 yaşında var yok. Baba parası yiyen tip.. 'görmedim ağbiii' tabi orda söylediklerimi burada söyleyemiyorum.. arkadan bir motor geldi arkadaşlarmış..
Hayırdır abisi.. kusura bakması, görmedik etmediği vs...

İkisini zor alıyorlardı elimden..
benim yaşım 32.. hepimiz tıpa gaz gidiyoruz belki ama bu yaşıma geldim şerit hizamda olan hiç bir arabaya üstüne kırıp geçmedim. Makas atmak, sıyırma geçmek üstüne kırmak.. bunlar başka şeyler. Trafikte hepimizin can taşıdığını ve 20 yaşında bu tipte adamlarla aynı yerde nefes aldığıma üzülüyorum..
umarım bu guruba üye olmaz.. hala hırsımı alamadım.
Saygılarımla..

Abi o kadar sıkıntılı tipler var ki trafikte. Kavga etmek istesen 100 kişi rahat bulursun. Her önüne gelene ehliyet veriyoarlar promosyon kuponu gibi. Yapacak birşey yok. Allah esirgesin deyip biniyoruz. Bununla geçmiş olsun. Bu arada acemi ya da trafiğe yeni çıkmış kişilerin altında sıfır araba gördüm mü cidden kıl oluyorum...

Abi o kadar sıkıntılı tipler var ki trafikte. Kavga etmek istesen 100 kişi rahat bulursun. Her önüne gelene ehliyet veriyoarlar promosyon kuponu gibi. Yapacak birşey yok. Allah esirgesin deyip biniyoruz. Bununla geçmiş olsun.
Kardeşim 10 senedir işim gereği ruhsatlı silahım var.. sırf bu yüzden taşımıyorum yanımda ruhsat yenilenip duruyor.
Allah iyilerle karşılaştırsın.
Bak bişi olur anlarım makasa giricek adam belli eder kendini yol vermişim sana zaten sola kaçmışım.. arka hizamda dururken gaza basıp üstüme kırarsan ben de seni yakalar hesabını sorarım..

Kardeşim 10 senedir işim gereği ruhsatlı silahım var.. sırf bu yüzden taşımıyorum yanımda ruhsat yenilenip duruyor.
Allah iyilerle karşılaştırsın.
Bak bişi olur anlarım makasa giricek adam belli eder kendini yol vermişim sana zaten sola kaçmışım.. arka hizamda dururken gaza basıp üstüme kırarsan ben de seni yakalar hesabını sorarım..

Yapacak bişey yok abi. Taşımadığın daha iyi. Allah korusun bir anlık öfke bazen bir ömre sebep oluyor. Makas atanlara tahammülüm yok ama. Zevk uğruna masum insanları tehlikeye atıyorlar çünkü.

Yapacak bişey yok abi. Taşımadığın daha iyi. Allah korusun bir anlık öfke bazen bir ömre sebep oluyor. Makas atanlara tahammülüm yok ama. Zevk uğruna masum insanları tehlikeye atıyorlar çünkü.
Geçiyorum sağ şeride 70 ile gidiyorum.. zevkim bu benim.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Trafik türkiyede problem insanlar ayrı bir problem yolda arabayı gören yarışa girmeye kalkıyor her nedense buda leonun bi özelliği herhalde.Ama sabır ne yapalım.

geçmiş olsun hocam memlekette altına arabayı alan kendini f1 pilotu sanıyor biz ne kadar önlem alırsak alalım karşıdan be geleceği belli olmuyor işte Allah korumuş

Bazıları video'ları izleyip hevesleniyor bilende bilmeyende yaparsa böyle şeyler çıkabiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt