trafik cezası | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

trafik cezası

aydin_38

Kayıtlı Üye
  • selam.konuyu burayamı açmalıydım bilmiyorum.bu ayın 15 de radara düştüm.polis cevirdi ve cezayı yazdı,makbuzu verdi.ceza 15 gün içerisinde yatırılsa %25 indirilmi oluyormuş.bende internetten gib.tr den yatırmak için bakıyorum.ama ceza halen işlenmemiş.yani sorgulamada herhangi bir trafik cezanız yoktur yazıyor.indirimli yatırabilmem içinde 2 günüm kaldı.internetten 'beyanlı trafik cezası ödeme' yazan yere cezam görünmediği halde ödemeyi yapabilirmiyim.bu konuyla ilgili tecrübe sahibi arkadaşlar bilgi verebilirse memnun olurum.teşekkürler.eğer bugünde netten yatıramassam yarın vergi dairesine nakit olarak yatırmak zorunda kalacam.ceza 260 tl civarı olunca biraz beni zorluyor acıkcası.

yukcell88

Kayıtlı Üye
beyanlı ödeme yapılıyor diye biliyorum, ama garanti yöntemi seçip ptt'ye yatırın...

RedLine

Kayıtlı Üye
bağlı bulunduğunuz yerin vergi dairesine gidin. internete geç düşüyor cezalar

Reis

Kayıtlı Üye
Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 2 sene önce Türkiye Finans Bankasına yatırmıştım hatırladığım kadarıyla indirimli ödeme yaptım. Makbuz ile gidip bankalara istersen bir sor derim

aydin_38

Kayıtlı Üye
vergi dairesine nakit ödeme yapılıyor bildiğim kadarı ile.bende internetten kredi kartı ile yapmak istiyordum.yani sorun nakit ödeme yapamıyorum şuan.ceza nette görünmese bile beyanlı ödeme yaptığımda bir sorun olurmu onu bilmiyorum.cevaplarınız için teşekkür ederim.

etna57

Kayıtlı Üye
ben daha önce oradan yapmıştım... hiç bir sorun olmadı.

aydin_38

Kayıtlı Üye
kararsız kaldım acıkcası.nakit sorununu halledebilirsem vergi dairesine yapmayı düşünüyorum.yarına kadar bu sorunu halledemessem gib.gov.tr den kredi kartı ile yatıracağım.önerileriniz için herkese teşekkür ederim.

schumi

Kayıtlı Üye
Vergi dairesinden sorgulat,orda çıkar ceza... Redline dediği gibi nette geç gözüküyor cezalar...

umit

Kayıtlı Üye
vakit kaybetmeden ptt den yatırmaya çalış yoksa indirimden faydalanamazsın abicim

REİS38

Kayıtlı Üye
beyanlı ödemeden tebliğ tarihini girdiğinizde otomatikman indirimli hesaplıyor ve yatırabiliyorsunuz tecrübe ile sabittir.