Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafik cezası hakkında

SeFfAh

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

garanti bankasının interaktif şubesinde gezinirken şans eseri trafik cezası kısmına girerek plakamı sorgulatarak cezam olup olmadığını öğrenmek istedim ve bir şok ile karşılaştım ekteki gibi görebilirsiniz 118 70 i arayarak cezam olup olmadığını sorgulattım herhangi bir cezamın olmadığını iletti internet gelir vergi dairesine girerek aratma yaptım burdada bir ceza çıkmadı kararsız kaldım alo garantiyi aradım arkadaşlarda sağolsun hiç bir şekilde yardımcı olamadı tarafıma gelen ceza makbuzuda yok ve baya kararsız kaldım gecikme tutarı vs gibi ibareleri görünce bunu kesin olarak nasıl öğrenebilirim ne olduğunu acill yardım arkadaşlar

Muhtarlığa bir uğra istersen. Makbuz oradadır. Benim başıma 2 kere geldi. Postacı seni evde bulamazsa direk muhtarlığa bırakıyor. O senin adına teslim almış oluyor cezayı. Nerede ceza yedin nedir ne değildir öğrenirsin.

Muhtarlığa bir uğra istersen. Makbuz oradadır. Benim başıma 2 kere geldi. Postacı seni evde bulamazsa direk muhtarlığa bırakıyor. O senin adına teslim almış oluyor cezayı. Nerede ceza yedin nedir ne değildir öğrenirsin.

böyle bir durumda muhtarlık not bırakması gerekmiyormu , kaldıki sürekli evde devamlı kalan kişiler var böyle birşeyin olması imkansız ötesi

net olarak cezayı sorgulatabileceğim bir yer varmı acaba bilen varmı

ne zaman yendigi bellimi cezanın veya daha önce yatırdıgın cezayı sistemden silmiyolar böyle cakısmalar oluyo makbuzunla düzeltiyolar en dogrusu plakanın bulundugu vergi dairesinden sordurmak bence

ne zaman yendigi bellimi cezanın veya daha önce yatırdıgın cezayı sistemden silmiyolar böyle cakısmalar oluyo makbuzunla düzeltiyolar en dogrusu plakanın bulundugu vergi dairesinden sordurmak bence

önceden yemiş olduğum cezam da yok :S vayy arkadaş öğrenmek isteyip öğrenememek bu olsa gerek , plakanın bulunduğu vergi dairesini nasıl öğrenicem ki ?

Muhtarlık bildirim yapmak zorunda değil ama postacı seni bulamazsa kapına tebligat bırakır muhtarlığa uğrayın diye. Bana bırakmamışlardı. Belki yanlışlıkla kalmış olabilir sistemde ceza ama. Az önce araştırma yaptım 212 tl diye trafik cezası bulamadım. 2 cezanın birleştirilmesi söz konusu olamayacağını düşünürsek?

Muhtarlık bildirim yapmak zorunda değil ama postacı seni bulamazsa kapına tebligat bırakır muhtarlığa uğrayın diye. Bana bırakmamışlardı. Belki yanlışlıkla kalmış olabilir sistemde ceza ama. Az önce araştırma yaptım 212 tl diye trafik cezası bulamadım. 2 cezanın birleştirilmesi söz konusu olamayacağını düşünürsek?

valla bende 212 liralık ceza seninde demiş olduğun gibi birşey bulamadım , 2 ceza tutarınında birleşip tek tutarda olmayacağından içime dert düştü gece gece delirtecekler adamı

bu trafik cezalarının yattıgı vergi dairesi nerdeyse semtinde orda senin plaka dosyan var ordan baktır bi en azından borcu yok kagıdı al zaten arkadan yazılan bi ceza işe orda cıkacaktır cıksada okadar cezayı yatırma zaten yakında af söylentileri var cezasını silecek sadece ana para ödenecek gibi

İyi forumlar dostlar, hazır başlığı yakalamışken bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Geçenlerde son anda farkettim ama önemli bir kavşakta kırmızı ışıkta geçtim. Eminim orada şu fotoğraf çeken mobese sisteminden vardır. Eğer ceza yemişsem eve bildiri göndermeleri ne kadar sürer? Yani ne kadar süre eve kağıt gelmezse cezayı yememişim diye anlamam gerekiyor. Hani bileyim :D

buldum kagıdı sonunda ruhsatın bır bolumune bırakmısız görmedım bıle sıgorta kagıdının ıcındeymıs tırstım bır anda valla.

Geri
Üst Alt