Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik Cezaları ve Cezalar ile ilgili Sorular....

Bunun bir yolu yok mu yurt dışında ne güzel istediğin gibi modifiye yapıp yolla çıkıyorsun burda jant değişti diye ceza yiyoruz yok film var diye utanmasalar araça pasta cila yaptırmışsın çok parlıyo diye ceza keseçekler bu nedir ya.

Bunları yaptırırsak sanırım problem olmuyormuş arkadaşlar.

1-araca yaptırdığınız işlemin faturası alınacak
2-bu fatura ve araçla makine mühendisleri odasına gidip proje çizilecek
3-modifikasyonun güvenlik açısından riski olup olmadığı emniyet tarafından onaylanacak
4-tüvtürk muayene istasyonuna gidilip muayene harcı yattıktan sonra ve kontrolden sonra ek i belge alınacak
5-emniyette ruhsat yaprağı değişip gerekli işlemler ruhsata yazılacak sizde rahat rahat gezeceksiniz....

10 gün önce telefonla konuşurken trafik cezası yedim 77 tl.İnternetten ödemek için girdim ceza gözükmüyor ! ! !

Geçmiş olsun rıza valla züldüm ya cok para

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Çok para...
Seneye seçim var bekletse af felan gelir mi ki :D

Şu evlenme ayağına zengin çocuklarının yolu kapayıp artistlik yapmalarına da ceza verseler ya...

Geri
Üst Alt