Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik Cezaları ve Cezalar ile ilgili Sorular....

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Trafik Cezaları ve Cezalar ile ilgili Sorularımızı Sorunlarımızı buradan paylaşım tartışabiliriz

İlk olarak ben hatırlatma ve bilgilendirme amacıyla sizlerle şunu paylaşayım... Geçen sene muayneye girmeden evvel gib.gov.tr den bütün trafik ceza borçlarımı ödedim yaklaşık 1150TL ceza ödedim bu ödediğim cezaların arasında daha önceden bankadan nakit olarak ödediğim 2 adet cezanın tekrar ödediğimde varmış ve ben bunu 4 ay sonra farkettim yani o iki cezayı zamanında bankadan ödememe ragmen gib.gov.tr de görünüyor diye tekrar ödemişim 4 ay sonra maliyeye gidip dilekçe verdim mükerrer ödeme yaptıgıma dair ve ödediğim fazladan 2 cezanın parasını geri aldım 20 gün kadar sonra.

aklınızda bulunsun gib.gov.tr den arada bir yatırdıgınız cezaları ceza makbuz nolarını takip edin....

yaklasık 1 saat once cam filminden ceza yedim Trafik memuru bildigin ceza kesmek için bilenmişti plakalardan girdi olaya app olmasından dolayı ceza kesecegini felan dedi çift mühürü görünce bişey yapamadı tabi, sonra cam filmlerine sardı geçenlerde hırsız girmişti araca ondan dolayı sofor camında film yok yaptıramamıstım bi turlu, abi yapma etme bak onlerde cam filmi yok yalvar yakar ikna edemedim, baktım adam kararlı ceza kesecek bari muayeneye felan gonderme dedim, tamam gondermicem dedi ama bana pek samimi gelmedi. Bununla ilgili aklıma takılan;

1-) 30/1b den yedim cezayı muayeneye gitmeme gerek varmı ?

2-)trafik memuru 7 gün içinde şubeye gelip cam filmini felan gostermen gerekiyo diye bi beyanda bulunmadı, cezadada yazmıyo gitmem gerekiyomu ? 7 gün sonra arac trafikten men olmasın

bu aralar polisler ciddi anlamda azıttı..caddede 2 tane çevirme vardı 1 caddebostan migros tarafında 1 cafe crown barlar sokağı tarafında..rocconun sadece jantları değiştirilmiş diye durdurdu ceza kesti..tavanı kaplanmış araç bağladılar..cam filmlileri saymıyorum bile..büyük ihtimalle emniyet yine polislere belli bir kota verdi bu kotayı doldurmak için patır kütür ceza kesiyolar..

jant değişti diye ceza mı olurmuş..

Entersan ya, jant değişti diye ceza mı olurmuş.

arkadaşlar uzerıme ceza olup olmadıgını nasıl ogrenırım

Geri
Üst Alt