Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafikçi, Otoparkçı, Çekici... :(

tarık geçmiş olsun. uyuz oluyorum bu çekicilere. gerizekalılar hem kendi kafalarına çekiyorlar hemde para öduyorsun. ulan dana sana kim çek dedi allah allah ya nası getirdiysen öde kardeşim parasını. ben sana götur yada çek dedimmi arabayı allahım yarabbim ya uyuz oluyorum he. bu arada hayırlısı olsun yeni işin için. umarım alınırsın işe.
Tamam bi hata yapmışım ama tabela yok bişey yok %90 fabrikanın guvenlikçileride sebepleniyo ordan polis geççekte araba çektircek çok zor bi ihtimal... 1:15 dakka durdum içerde benim gibi en az 5 araç daha çekilmiş... Duşunun polis beni aracına aldı 8 km ilerdeki otoparka goturdu çamur içindeki yoldan... Bişeyler beklediler resmen ama onlara 20 tl verecegme 60 tl ceza oderîm daha iyi... Herkese teşekkur ederim...

yok yere iş çıkması böyle bişi..
geçmiş olsun.. :)

artık bu araç çekme işlemi olmayacak diye duymuştum sadece yanlış yere park cezası keseceklerdi ne oldu bu uygulama

plakaya ceza kesilmeyecek birde eğerki herhangi bir kamu alanında araç sıkıntı yaratıyorsa çekilcekti. bende böyle biliyorum. ama tarık'ın dediği doğru kesin guvenlikçiler sebeb olmuştur. bu arada 20 lira onlara vermek yerine 60 tl cezayı odemek örnek bir vatandaş davranışıdır. tebrik ederim tarık.

Umarım işle ilgili güzel sonuçlar alırsın da ödediğin 120tl ye değer.......:eek:key:

Herkese çok teşekkür ederim... Dediğiniz gibi inşallah iş olurda bari teselli olurum... Hayır uyuz olduğum konu düşük banket var içine girdim yol kenarında çizgi var ve ben çizginin yarısından fazla dışarıdayım yani trafiği normal anlarda kesinlikle etkilemiyorum... Sınav 30 dkka sürer diye düşündük 42 soru dediler 1 saat sürdü bide form doldurduk :( iş uzayınca dışarıda şok kaçınılmaz oldu...

Geri
Üst Alt