Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafıkte seyır halınde telefon kullanmakdan ceza yemısım haberım yok. !!!

snaphanar

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaslar bundan yaklasık bır ay oncesınde 03 12 2012 de ceza yemısım seyır halınde telefon kullanmısım guyaa plakama yazmıslar tabı hıc haberım yok bu gun geldı ceza bu cezaya nasıl ıtıraz edebılrım fotograf yok kayıt yok bısı yok plakama yazmıslar yollamıslar nasıl ıtıraz edebılırım ?

ya bılmıyorum kı hıc hatırlamıyorum yazmıs yollamıs buna nasıl ıtıraz ederım ?

ya bılmıyorum kı hıc hatırlamıyorum yazmıs yollamıs buna nasıl ıtıraz ederım ?

1. Dava dilekçesi
2. Dava dosyası (Adliye kantininden temin edeceksiniz - 1 TL)
3. Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı Fotokopisi (2 nüsha)
4. Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı Tebligatı Fotokopisi (2 nüsha)
5. Ruhsat Fotokopisi (2 nüsha)
6. Kimlik ve Ehliyet Fotokopisi (2 nüsha)

bu belgelerle birlikte varsa trafik mahkemesine, yoksa da sulh ceza mahkemesine başvurmanız gerekiyor, tebliğ tarihine dikkat edin geçtiyse hak iddia edemezsiniz

ŞİMDİ bu trafık mahkemesı fln ne oluyo ben ıstanbul fatıhte yasıyorum adılye vatan caddesınde adlıyeye mı gıdıcem ben ?

mahkeme uzun surectır tahmınım trafıkte polıs olmasına gerek yok vatandasta 155 arayıp ıhbar verebılıyor belkı boyle bırsey olmustur

Geçmiş olsun ama maalesef yapmamamız gerek ama hepimizde yapıyoruz tekrar geçmiş olsun

Geri
Üst Alt